Poprzedni
Następny

5 najciekawszych systemów stereo w aktualnej promocji

Bowers & Wilkins 607

Nie odpowiada Ci brzmienie obecnego systemu audio lub poszukujesz elementów do stworzenia pierwszego zestawu z prawdziwego zdarzenia? Trzeba przyznać, że przy obecnej różnorodności kolumn i sprzętu, który im towarzyszy dobór czegoś, co spełni oczekiwania może być trudny. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, które nie tylko brzmią wyśmienicie – teraz są także dostępne w promocyjnych cenach!

Dobry dźwięk dla oszczędnych – Indiana Line Nota 550 oraz Yamaha MusicCast RX-V485

Zawsze marzyłeś o słuchaniu muzyki na dobrym stereo, ale wydawało się to nieosiągalnym marzeniem? Nic nie szkodzi. Rozwój cyfrowych technologii pozwolił na przybliżenie dźwięku hi-fi nawet komuś, kto patrzy na każdą złotówkę. Świetną propozycją w bardzo przystępnym budżecie są kolumny włoskiej marki Indiana Line – w tym przypadku model 550 z uznanej serii Nota. Ich energiczny charakter brzmienia w połączeniu z szybkim i mocnym basem zadowoli niejednego melomana. W uzyskaniu czystego, przestrzennego dźwięku pomoże amplituner Yamahy – marki od lat wzbudzającej zadowolenie klientów swoim doświadczeniem w dziedzinie sprzętu grającego. Wzmacniacz charakteryzuje się naturalnym i bardzo czystym brzmieniem, a dodatkowe funkcjonalności starannie przemyślano. Do dyspozycji oddano nam łącze Bluetooth z obsługą wielu formatów muzycznych (również bezstratnych) oraz dostęp do radia internetowego. Cieszy również duża ilość dostępnych złączy analogowych, jak i cyfrowych. Różne warianty kolorystyczne pozwolą na dopasowanie sprzętu do wnętrza – zarówno wzmacniacza oraz kolumn.

Indiana Line Nota 550 oraz Yamaha MusicCast RX-V485

Dla tych, którzy nie chcą od razu wydawać dużych kwot na sprzęt audio, a pragną wejść w ten ciekawy świat, powyższy zestaw będzie świetną propozycją!

Gdy liczy się dizajn - Devialet Phantom Reactor 600 w stereo

Co jeśli nasz portfel ma większe możliwości, a dodatkowo chcemy ograniczyć ilość przewodów? Z odpowiedzią nadchodzi francuski Devialet, który jakiś czas temu odświeżył legendarną już linię Phantom. Nowy i jednocześnie najmniejszy głośnik oznaczono numerem 600, co nie jest przypadkowe – dokładnie tyle watów mocy potrafi wygenerować wdbudowany wzmacniacz. Wykorzystane przez projektantów doświadczenie zaowocowało nie tylko pięknym wyglądem, ale przede wszystkim potężnym dźwiękiem. Choć Reactor 600 mieści się w dwóch dłoniach, to nazwanie jego brzmienia monstrualnym nie będzie żadną przesadą. Tu słychać wszystko – dźwięczne wysokie tony, nasycone szczegółami wokale artystów, a także bas, który swoją energią i jakością dorównuje niejednemu subwooferowi. Nowatorskie rozwiązania Devialet pozwoliły fenomenalnie kontrolować dostępną moc dla uzyskania prawdziwie audiofilskiego brzmienia w kompaktowej formie. Co może być zatem lepsze? Głośniki Reactor 600 pracujące w duecie!

Phantom REACTOR

Ten nowoczesny, w pełni bezprzewodowy system audio oczaruje cię swoją potęgą dźwięku. Warto go wypróbować, a być może zostanie z Tobą na dłużej!

Mało wolnej przestrzeni? Nie ma problemu – Bluesound Powernode 2i oraz B&W 606

Niewielkie głośniki Devialeta rzeczywiście ustawimy praktycznie wszędzie, ale co jeśli nasz budżet jest nieco skromniejszy? Jeśli miejsce w mieszkaniu wciąż jest problemem warto zwrócić uwagę na sprawdzone rozwiązania. Obecne w zestawie kolumny od brytyjskiego Bowers & Wilkins to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Do tych kompaktowych kolumn podstawkowych producent zmieścił wiele fantastycznych rozwiązań, które bezpośrednio przekładają się na charakterystyczne brzmienie marki. Dźwięk jest żywy i nasycony szczegółami w całym paśmie akustycznym, a średniotonowy przetwornik Continuum nie raz spowoduje ciarki na całym ciele za sprawą gładkich, bezpośrednich wokali. Choć 606 należą do wejściowej serii produktów B&W, to z całą pewnością przybliżą słuchaczowi nawet bardzo dobrze znane utwory. Przestrzenności brzmienia sprzyja też aluminiowa kopułka odpowiedzialna za wysokie tony. Ich klarowność i detal to coś, co naprawdę zachwyca.

Bowers & Wilkins 606

Tak dobry dźwięk pozwoli uzyskać bezprzewodowy streamer Bluesound Powernode 2i. Jego wbudowany wzmacniacz pozwoli na świetne wysterowanie głośników, aby słuchanie muzyki sprawiało jak największą przyjemność!

Moc i kontrola dźwięku - B&W 603 S2 oraz NAD M10

Dla tych, którzy szukają jeszcze bardziej wyrafinowanego brzmienia mamy świetną propozycję, która dodatkowo wciąż zalicza się do kompaktowych rozwiązań. Do głosu po raz kolejny w zestawieniu dochodzą kolumny Bowers & Wilkins – tym razem bardzo pozytywnie oceniany model 603. Ta trójdrożna konstrukcja wykonana ze świetnych materiałów słusznie zebrała entuzjastyczne opinie w prasie branżowej. Brzmienie brytyjskiej marki jest tu obecne w pełnej klasie. Możemy tu usłyszeć świetne połączenie dynamicznego, basowego grania z pięknymi wokalami oraz wysokimi tonami, które w tej kategorii cenowej zawstydzają konkurentów.

NAD M10

Żywy i przestrzenny dźwięk uzyskamy dzięki niepozornej wielkości wzmacniaczowi NAD M10. W tej eleganckiej konstrukcji producent umieścił nie tylko wzmacniacz o mocy 100 watów na kanał i dynamice powodującej gęsią skórkę. Do dyspozycji użytkownika oddano też wbudowany odtwarzacz strumieniowy audiofilskiej klasy oraz bogactwo dostępnych portów. Pełna kompatybilność z serwisami do odtwarzania muzyki (Spotify, Tidal) bardzo cieszy, a dodatkowo można sterować wszystkim z wbudowanego na froncie ekranu. NAD M10 to kompletny system hi-fi, który z łatwością napędzi nawet wymagające kolumny. Brzmienie w stosunku do rozmiarów obezwładnia. Mamy jeszcze coś dodać?

Kompleksowe rozwiązanie – ELAC Vela BS403 oraz Hegel H90

Ostatnia propozycja w dzisiejszym zestawieniu pozostaje w bardziej hi-endowym klimacie. Dla wielbicieli analogowego, nieco mniej żywiołowego charakteru brzmienia mamy coś specjalnego. Kolumny podstawkowe ELAC Vela BS403 zapewniają łagodne, płynne, ale wciąż szczegółowe wysokie tony. W połączeniu z dynamicznym wzmocnieniem charakterystycznym dla produktów Hegla otrzymujemy mocny i nasycony dźwięk, który jednak świetnie relaksuje swoją otwartością i naturalną barwą. Wbudowany we wzmacniacz przetwornik cyfrowo analogowy umożliwia odtwarzanie plików bezpośrednio z komputera – wystarczy jeden przewód i już możemy cieszyć się muzyką. 60W czystej mocy bez problemu poradzi sobie z wysterowaniem kolumn dla uzyskania naprawdę pięknego dźwięku.

Wzmacniacz zintegrowany Hegel H90

To hi-endowe połączenie wręcz zachęca, by co wieczór rozsiąść się na kanapie i włączając nastrojowy jazz dać sobie dłuższą chwilę relaksu. Do bardzo dynamicznej muzyki również sprawdzi się wyśmienicie. Dodatkowo szeroka funkcjonalność wzmacniacza pozwoli ograniczyć ilość komponentów w systemie audio. Wystarczy kilka połączeń i już możemy słuchać nagrań w naprawdę fantastycznej jakości!

Jak widać dobór systemu stereo to nie łatwa sprawa, szczególnie jeśli chcemy nabyć nasz pierwszy sprzęt z prawdziwego zdarzenia. Dlatego nasi eksperci w salonach rozmieszczonych po całej Polsce z przyjemnością doradzą w wyborze odpowiednich komponentów. Na Twoje życzenie zorganizujemy również profesjonalny odsłuch, abyś mógł ocenić jaki brzmienie będzie najprzyjemniejsze dla ucha. Serdecznie zapraszamy!

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: