Poprzedni
Następny

5 najciekawszych systemów stereo w aktualnej promocji

Bowers & Wilkins 607

Nie odpowiada Ci brzmienie obecnego systemu audio lub poszukujesz elementów do stworzenia pierwszego zestawu z prawdziwego zdarzenia? Trzeba przyznać, że przy obecnej różnorodności kolumn i sprzętu, który im towarzyszy dobór czegoś, co spełni oczekiwania może być trudny. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, które nie tylko brzmią wyśmienicie – teraz są także dostępne w promocyjnych cenach!

Dobry dźwięk dla oszczędnych – Indiana Line Nota 550 oraz Yamaha MusicCast RX-V485

Zawsze marzyłeś o słuchaniu muzyki na dobrym stereo, ale wydawało się to nieosiągalnym marzeniem? Nic nie szkodzi. Rozwój cyfrowych technologii pozwolił na przybliżenie dźwięku hi-fi nawet komuś, kto patrzy na każdą złotówkę. Świetną propozycją w bardzo przystępnym budżecie są kolumny włoskiej marki Indiana Line – w tym przypadku model 550 z uznanej serii Nota. Ich energiczny charakter brzmienia w połączeniu z szybkim i mocnym basem zadowoli niejednego melomana. W uzyskaniu czystego, przestrzennego dźwięku pomoże amplituner Yamahy – marki od lat wzbudzającej zadowolenie klientów swoim doświadczeniem w dziedzinie sprzętu grającego. Wzmacniacz charakteryzuje się naturalnym i bardzo czystym brzmieniem, a dodatkowe funkcjonalności starannie przemyślano. Do dyspozycji oddano nam łącze Bluetooth z obsługą wielu formatów muzycznych (również bezstratnych) oraz dostęp do radia internetowego. Cieszy również duża ilość dostępnych złączy analogowych, jak i cyfrowych. Różne warianty kolorystyczne pozwolą na dopasowanie sprzętu do wnętrza – zarówno wzmacniacza oraz kolumn.

Indiana Line Nota 550 oraz Yamaha MusicCast RX-V485

Dla tych, którzy nie chcą od razu wydawać dużych kwot na sprzęt audio, a pragną wejść w ten ciekawy świat, powyższy zestaw będzie świetną propozycją!

Gdy liczy się dizajn - Devialet Phantom Reactor 600 w stereo

Co jeśli nasz portfel ma większe możliwości, a dodatkowo chcemy ograniczyć ilość przewodów? Z odpowiedzią nadchodzi francuski Devialet, który jakiś czas temu odświeżył legendarną już linię Phantom. Nowy i jednocześnie najmniejszy głośnik oznaczono numerem 600, co nie jest przypadkowe – dokładnie tyle watów mocy potrafi wygenerować wdbudowany wzmacniacz. Wykorzystane przez projektantów doświadczenie zaowocowało nie tylko pięknym wyglądem, ale przede wszystkim potężnym dźwiękiem. Choć Reactor 600 mieści się w dwóch dłoniach, to nazwanie jego brzmienia monstrualnym nie będzie żadną przesadą. Tu słychać wszystko – dźwięczne wysokie tony, nasycone szczegółami wokale artystów, a także bas, który swoją energią i jakością dorównuje niejednemu subwooferowi. Nowatorskie rozwiązania Devialet pozwoliły fenomenalnie kontrolować dostępną moc dla uzyskania prawdziwie audiofilskiego brzmienia w kompaktowej formie. Co może być zatem lepsze? Głośniki Reactor 600 pracujące w duecie!

Phantom REACTOR

Ten nowoczesny, w pełni bezprzewodowy system audio oczaruje cię swoją potęgą dźwięku. Warto go wypróbować, a być może zostanie z Tobą na dłużej!

Mało wolnej przestrzeni? Nie ma problemu – Bluesound Powernode 2i oraz B&W 606

Niewielkie głośniki Devialeta rzeczywiście ustawimy praktycznie wszędzie, ale co jeśli nasz budżet jest nieco skromniejszy? Jeśli miejsce w mieszkaniu wciąż jest problemem warto zwrócić uwagę na sprawdzone rozwiązania. Obecne w zestawie kolumny od brytyjskiego Bowers & Wilkins to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Do tych kompaktowych kolumn podstawkowych producent zmieścił wiele fantastycznych rozwiązań, które bezpośrednio przekładają się na charakterystyczne brzmienie marki. Dźwięk jest żywy i nasycony szczegółami w całym paśmie akustycznym, a średniotonowy przetwornik Continuum nie raz spowoduje ciarki na całym ciele za sprawą gładkich, bezpośrednich wokali. Choć 606 należą do wejściowej serii produktów B&W, to z całą pewnością przybliżą słuchaczowi nawet bardzo dobrze znane utwory. Przestrzenności brzmienia sprzyja też aluminiowa kopułka odpowiedzialna za wysokie tony. Ich klarowność i detal to coś, co naprawdę zachwyca.

Bowers & Wilkins 606

Tak dobry dźwięk pozwoli uzyskać bezprzewodowy streamer Bluesound Powernode 2i. Jego wbudowany wzmacniacz pozwoli na świetne wysterowanie głośników, aby słuchanie muzyki sprawiało jak największą przyjemność!

Moc i kontrola dźwięku - B&W 603 oraz NAD M10

Dla tych, którzy szukają jeszcze bardziej wyrafinowanego brzmienia mamy świetną propozycję, która dodatkowo wciąż zalicza się do kompaktowych rozwiązań. Do głosu po raz kolejny w zestawieniu dochodzą kolumny Bowers & Wilkins – tym razem bardzo pozytywnie oceniany model 603. Ta trójdrożna konstrukcja wykonana ze świetnych materiałów słusznie zebrała entuzjastyczne opinie w prasie branżowej. Brzmienie brytyjskiej marki jest tu obecne w pełnej klasie. Możemy tu usłyszeć świetne połączenie dynamicznego, basowego grania z pięknymi wokalami oraz wysokimi tonami, które w tej kategorii cenowej zawstydzają konkurentów.

NAD M10

Żywy i przestrzenny dźwięk uzyskamy dzięki niepozornej wielkości wzmacniaczowi NAD M10. W tej eleganckiej konstrukcji producent umieścił nie tylko wzmacniacz o mocy 100 watów na kanał i dynamice powodującej gęsią skórkę. Do dyspozycji użytkownika oddano też wbudowany odtwarzacz strumieniowy audiofilskiej klasy oraz bogactwo dostępnych portów. Pełna kompatybilność z serwisami do odtwarzania muzyki (Spotify, Tidal) bardzo cieszy, a dodatkowo można sterować wszystkim z wbudowanego na froncie ekranu. NAD M10 to kompletny system hi-fi, który z łatwością napędzi nawet wymagające kolumny. Brzmienie w stosunku do rozmiarów obezwładnia. Mamy jeszcze coś dodać?

Kompleksowe rozwiązanie – ELAC Vela BS403 oraz Hegel H90

Ostatnia propozycja w dzisiejszym zestawieniu pozostaje w bardziej hi-endowym klimacie. Dla wielbicieli analogowego, nieco mniej żywiołowego charakteru brzmienia mamy coś specjalnego. Kolumny podstawkowe ELAC Vela BS403 zapewniają łagodne, płynne, ale wciąż szczegółowe wysokie tony. W połączeniu z dynamicznym wzmocnieniem charakterystycznym dla produktów Hegla otrzymujemy mocny i nasycony dźwięk, który jednak świetnie relaksuje swoją otwartością i naturalną barwą. Wbudowany we wzmacniacz przetwornik cyfrowo analogowy umożliwia odtwarzanie plików bezpośrednio z komputera – wystarczy jeden przewód i już możemy cieszyć się muzyką. 60W czystej mocy bez problemu poradzi sobie z wysterowaniem kolumn dla uzyskania naprawdę pięknego dźwięku.

Wzmacniacz zintegrowany Hegel H90

To hi-endowe połączenie wręcz zachęca, by co wieczór rozsiąść się na kanapie i włączając nastrojowy jazz dać sobie dłuższą chwilę relaksu. Do bardzo dynamicznej muzyki również sprawdzi się wyśmienicie. Dodatkowo szeroka funkcjonalność wzmacniacza pozwoli ograniczyć ilość komponentów w systemie audio. Wystarczy kilka połączeń i już możemy słuchać nagrań w naprawdę fantastycznej jakości!

Jak widać dobór systemu stereo to nie łatwa sprawa, szczególnie jeśli chcemy nabyć nasz pierwszy sprzęt z prawdziwego zdarzenia. Dlatego nasi eksperci w salonach rozmieszczonych po całej Polsce z przyjemnością doradzą w wyborze odpowiednich komponentów. Na Twoje życzenie zorganizujemy również profesjonalny odsłuch, abyś mógł ocenić jaki brzmienie będzie najprzyjemniejsze dla ucha. Serdecznie zapraszamy!

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

  1. Supercena
    RX-V485 + NOTA 550

    RX-V485 + NOTA 550

    Zestawy stereo
    Już od 3 199 zł Normalna cena 4 094 zł

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: