Poprzedni
Następny

Luty z Blu-ray i DVD: 7 oczekiwanych premier filmowych

Parasite [fot: https://www.youtube.com/watch?v=5xH0HfJHsaY]

Mimo setek filmów, które można obejrzeć na serwisach streamingowych, każdemu trafiają się takie dni, że szuka idealnego tytułu dłużej niż trwa reżyserska wersja “Ojca Chrzestnego”, a i tak często te desperackie poszukiwania wieczornej rozrywki kończą się rezygnacją. Na takie momenty warto mieć pod ręką kilka awaryjnych nowinek na Blu-ray czy DVD. Zobaczcie, co ciekawego pojawi się w sklepach w lutym.

[Blu-ray & DVD] Obywatel Jones

Nagrodzony Złotymi Lwami dla Najlepszego Filmu na ubiegłorocznym festiwalu w Gdyni 2019, film Agnieszki Holland opowiada historię walijskiego dziennikarza, który w 1933 roku wyruszył do ZSRR, aby odkryć szokującą prawdę stojącą za reżimem Stalina i ideą sowieckiej utopii.  

Dźwięk: DTS-HD Master Audio 5.1

[Blu-ray & DVD] Jay i Cichy Bob powracają

Kultowy duet Kevina Smitha wrócił i tym razem ma bardzo poważną misję – powstrzymać reboot filmu opartego na ich życiu. Po drodze do Hollywood przypadkowo wpadają na dawną dziewczynę Jaya i okazuje się, że “zapomniała” mu wspomnieć o tym, że mają razem córkę. Na dodatek zmusza Jaya i Cichego Boba do tego, by zabrali ją i jej koleżanki ze sobą.

Cały film kręci się wokół remake'ów, rebootów i sequeli i od pierwszej do ostatniej minuty wypełnia go cała plejada dawnych znajomych z View Askewniverse, a także całkiem niezła gromadka nowych.

Wydanie zawiera dodatkowo wywiady z producentami i aktorami oraz to, co wszyscy kochają najbardziej – wpadki z planu.

Dźwięk: DTS-HD Master Audio 5.1

[Blu-ray & DVD] Angry Birds 2

Wśeiekłe ptaszki i przebiegłe świnki muszą zjednoczyć swoje siły w walce z nowym, wspólnym wrogiem, jeśli chcą ochronić swoją wyspę przed niebezpieczeństwem. Komu ma się to udać, jak nie tej nietypowej supergrupie złożonej z nielotów i grubasków?

Oryginalna wersja językowa zawiera 7 krótkometrażowych filmów, materiały dotyczące realizacji filmu, materiały video na temat obserwacji ptaków, a także 3 zabawy dla całej rodziny.

Dźwięk: DTS HD 5.1

[Blu-ray & DVD] O Yeti!

Troje dzieci niespotykanie znajduje na dachu swojego domu młodego Yeti, któremu dają na imię Everest. By pomóc nowemu przyjacielowi odnaleźć jego rodzinę, wszyscy postanawiają udać się na ekscytującą przygodę, która – jak się okaże – w jakiś sposób pomoże każdemu z nich.

Dodatkowe materiały: dwa krótkie filmiki, sceny usunięte podczas montażu, kulisy produkcji, etc.

Dźwięk: DA (angielski), DD 5.1 (polski),  DD Plus 7.1 

[DVD] Western Stars

Bruce Springsteen postanowił przenieść na ekrany swój ostatni studyjny album “Western Stars”. (Tak przy okazji –  może czas na nowy soundbar?) Oprócz materiału nagranego podczas wykonywania trzynastu nowych piosenek z zespołem i orkiestrą w prawie stuletniej stodole muzyka, film w reżyserii Springsteena zawiera też materiały dokumentalne z koncertów, wspomnienia artysty i jego prywatne nagrania video. 

Dźwięk: DD 5.1

[DVD] Parasite

“Parasite” to międzynarodowy przebój i laureat Oscara 2020 za najlepszy film, którego nikomu nie trzeba przestawiać. Jest to trzymająca w napięciu opowieść, w której czworo ludzi bez perspektyw na przyszłość postanawia dokonać przekrętu doskonałego. Kierowca bez pracy, bezdomna gospodyni, biedny student i dziewczyna bez perspektyw wspólnie tworzą plan, jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce tych, którym się powiodło.

Dźwięk: DD 5.1

[DVD] Blinded By the Light: Siła Muzyki

Anglia, Luton, późne lata 80. Nastoletni brytyjczyk pakistańskiego pochodzenia ucieka od surowego ojca i nietolerancji rasowej w szkole, pisząc wiersze, a to, co napędza go poszukiwania własnego głosu artystycznego i daje nadzieję na lepsze czasy, to muzyka ówczesnego króla zachodnich Stanów – Bruce’a Springsteena.

Dźwięk: DD 5.1

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: