Marka: Audio-Technica

ATH-SPORT7TW szare

Słuchawki ATH-SPORT7TW True Wireless

Audio-Technica, ekspert w technologii przetworników, za pomocą prawdziwie bezprzewodowych słuchawek ATH-SPORT7TW dostarcza najbardziej efektywny produkt, pomagający zwiększyć możliwości użytkownika podczas fizycznej aktywności.

 

Najważniejsze cechy:

 • prawdziwie bezprzewodowe słuchawki – żadnych kabli,
 • 5,8-milimetrowe przetworniki zapewniają potężny dźwięk,
 • funkcja Ambient Noise Hear Through,
 • czujnik dotykowy na obudowie zapewnia wygodne użytkowanie,
 • szybkie ładowanie: już 10-minut ładowania zapewnia 45 minut odtwarzania,
 • kompatybilne z kodekami SBC i AAC Bluetooth,

Słuchawki ATH-SPORT7TW True Wireless

Potężny, emocjonujący dźwięk, jaki zapewniają 5,8-milimetrowe przetworniki ATH-SPORT7TW, tworzy idealny energetyczny podkład muzyczny, który zmobilizuje właściciela do wysiłku. Dzięki łączności bezprzewodowej Bluetooth (kompatybilność z kodekami SBC i AAC) słuchawki Audio-Techniki pozwalają skupić się na treningu, bez ograniczeń wynikających z okablowania obecnego w innych konstrukcjach sygnowanych jako „bezprzewodowe”. Na 30 kilometrze maratonu kabel obijający się o kark, może być irytujący. Praktycznym udogodnieniem zastosowanym w ATH-SPORT7TW jest funkcja Ambient Noise Hear Through, dzięki której użytkownik może z łatwością usłyszeć dźwięki otoczenia.

Słuchawki ATH-SPORT7TW True Wireless

Ciężki trening i wykuwanie formy to hektolitry wylanego potu. Dlatego konstruktorzy tych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek zdecydowali się na obudowy odporne na pot i niekorzystne warunki pogodowe, zgodne z certyfikatem IPX5 oraz dotykowe sterowanie. Słuchawki można wypłukać po treningu i bez obaw korzystać z nich podczas deszczu. Z kolei wbudowane dotykowe sterowanie pozwala zarządzać odtwarzaniem muzyki i wraz z wbudowanymi w słuchawki mikrofonami zamienia ATH-SPORT7TW w zestaw słuchawkowy umożliwiający prowadzenie rozmów telefonicznych. Pełną kontrolę nad słuchawkami zapewnia aplikacja Audio-Technica Connect.

Słuchawki ATH-SPORT7TW True Wireless

Słuchawki Audio-Technica ATH-SPORT7TW działają dzięki wbudowanemu akumulatorowi, który po pełnym naładowaniu zapewnia energię na 3,5 godziny ciągłej pracy. Czas ten można wydłużyć dzięki dostarczanemu wraz ze słuchawkami etui, pełniącemu jednocześnie rolę banku energii, pozwalającemu na wydłużenie czasu pracy o kolejne 14 godzin. Dużym udogodnieniem jest funkcja szybkiego ładowania – wystarczy 10 minut ładowania, aby móc odtwarzać muzykę przez 45 minut.

ATH-SPORT7TW mimo swoich niewielkich rozmiarów z łatwością dopasowują się do uszu użytkownika. Wraz ze słuchawkami dostarczane są wymienne wkładki douszne (XS, S, M i L) oraz piankowe wkładki Comply™ (M) z technologią SweatGuard™. Pewność mocowania słuchawek zwiększają specjalne końcówki (XS, S, M i L) przypominające kształtem płetwy.

Specyfikacja Audio-Technica ATH-SPORT7TW szare

KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódNie
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonNie
FuterałTak

Opinie o Audio-Technica ATH-SPORT7TW szare

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(3 oceny)

 • 5 3
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

3 opinie

 1. Kasia

  Ocena:
  Ocena: 5
  Przebasowione AirPodsy wciągają nosem. Równowaga tonalna świetna. Czuć ten oddech, którego mi brakowało przy wcześniejszych słuchawkach.
 2. Piotr

  Ocena:
  Ocena: 5
  Porządne słuchawki sportowe ale na siłownię, nie na bieganie w terenie, bo za krótko trzymają. Nie szkodzi im pot, nie wypadają z ucha nawet przy intensywnym kross ficie, Jakość dźwięku wysoka. Polecam.
 3. Łukasz

  Ocena:
  Ocena: 5
  Prowadzę aktywny tryb życia, i te słuchawki znacząco mi w tym pomagają. Są świetne!

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: