Przedwzmacniacze gramofonowe


Zakup gramofonu to pierwszy krok w stronę rozpoczęcia swojej analogowej przygody. Aby móc odtwarzać nagrania z płyty winylowej niezbędny jest także przedwzmacniacz gramofonowy. Możliwość taką zapewniają gramofonowy, które fabrycznie wyposażone są w odpowiedni moduł, a także wzmacniacze zintegrowane, w których projektanci umieścili wspomniany przedwzmacniacz. W tym drugim przypadku trzeba upewnić się, że będzie on obsługiwał wykorzystywaną przez nas wkładkę gramofonową – MM lub MC. Oczywiście największą funkcjonalność zapewniają urządzenia, które kompatybilne są z obydwoma rodzajami wkładek.
Najwyższą jakość dźwięku i funkcjonalność zapewniają w pełni niezależne przedwzmacniacze gramofonowe. Sklep tophifi.pl oferuje produkty zarówno dostarczane przez samych producentów gramofonów, np. Thorens, a także konstrukcje projektowane przez firmy specjalizujące się w budowaniu przedwzmacniaczy gramofonowych – Lehmannaudio. Odizolowanie układu elektronicznego od samego gramofonu pozwala wyeliminować niekorzystny wpływ silnika napędowego oraz drgań generowanych podczas odtwarzania płyty. Ponadto urządzenia te zazwyczaj obsługują oba rodzaje wkładek, tj. MM i MC. Najbardziej zaawansowane konstrukcje umożliwiają również dopasowanie impedancji oraz pozwalają wybrać krzywe korekcji.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Producent
Wyjścia
Wejścia analogowe
Wejście gramofonowe
Wyjście słuchawkowe

Moon 310LP

Moon
Przedwzmacniacze gramofonowe
8 399
sztuka

MOON 310LP to przedwzmacniacz gramofonowy, który wyróżnia się niskim poziomem szumu i wysoką dynamiką. Urządzenie obsługuje wkładki MM oraz MC i zapewnia brzmienie charakterystyczne dla konstrukcji MOON – czysty i mocny bas, otwarty zakres średniotonowy oraz delikatne wysokie tony

Prosimy o kontakt
Black Cube
Promocja Nowość

Lehmannaudio Black Cube

Lehmannaudio
Przedwzmacniacze gramofonowe
2 095 zł
1 795

Lehmannaudio Black Cube to zaawansowany przedwzmacniacz gramofonowy, który może współpracować z wkładkami MM i MC. Urządzenie wyposażone jest w specjalne wejście dla wkładek o niestandardowej impedancji. Funkcjonalność modelu zwiększają jego niewielkie rozmiary. 

Lehmannaudio Black Cube SE

Lehmannaudio
Przedwzmacniacze gramofonowe
3 095
sztuka

Lehmannaudio Black Cube SE to wysokiej klasy przedwzmacniacz gramofonowy, w którym projektanci zastosowali mocny układ zasilania. Dzięki temu urządzenie z łatwością odwzorowuje nawet bardzo złożone nagrania. Black Cube SE kompatybilny jest z wkładkami MM i MC. 

Lehmannaudio Black Cube SE II

Lehmannaudio
Przedwzmacniacze gramofonowe
3 695
sztuka

Lehmannaudio Black Cube SE II jest audiofilskim przedwzmacniaczem gramofonowym obsługującym wkładki MM i MC. Model ten wykorzystuje najwyższej klasy podzespoły i potężny zasilacz zewnętrzny PWX. Przedwzmacniacz obsługuje wkładki MM i MC. 

Lehmannaudio Black Cube Statement

Lehmannaudio
Przedwzmacniacze gramofonowe
1 595
sztuka

Lehmannaudio Black Cube Statement to wysokiej klasy przedwzmacniacz gramofonowy otwierający serię Black Cube. Model ten obsługuje wkładki MM oraz MC i wykorzystuje najwyższej jakości podzespoły. 

Lehmannaudio Decade

Lehmannaudio
Przedwzmacniacze gramofonowe
6 795
sztuka

Lehmannaudio Decade jest jednym z najbardziej zaawansowanych, audiofilskich przedwzmacniaczy gramofonowych. O wyjątkowości tego modelu decydują m.in.: układ zasilania PWX II, filtr „soft bass roll-off” i wyselekcjonowane podzespoły. Urządzenie obsługuje wkładki MM i MC.

Thorens MM-002

Thorens
Przedwzmacniacze gramofonowe
739
sztuka

Przedwzmacniacz gramofonowy MM002 jest następcą niezwykle cenionej konstrukcji MM001. Urządzenie kompaktowe, zamknięte w metalowej obudowie przeznaczone jest do gramofonów wyposażonych we wkładkę MM. Aby nie wprowadzać dodatkowych zakłóceń urządzenie wyposażone zostało w zewnętrzny zasilacz.

Thorens MM-008

Thorens
Przedwzmacniacze
1 099
sztuka

Przedwzmacniacz gramofonowy Thorens MM 008 to konstrukcja obsługująca wkładki MM i MC. Urządzenie wykorzystuje kompaktową metalową obudowę z panelem przednim wykonanym ze szczotkowanego aluminium. 

Thorens MM-008 ADC

Thorens
Przedwzmacniacze
1 299
sztuka

Przedwzmacniacz gramofonowy Thorens MM 008 to konstrukcja obsługująca wkładki MM i MC. Urządzenie wykorzystuje kompaktową metalową obudowę z panelem przednim wykonanym ze szczotkowanego aluminium. Dodatkowo wyposażony jest w w technologię ADC pozwalającą na konwersje sygnałów analogowych na cyfrowe

Pro-Ject Phono Box
Nowość

Pro-Ject Phono Box

Pro-Ject
Przedwzmacniacze gramofonowe
445
sztuka

Pro-Ject Phono Box przedwzmacniacz gramofonowy obsługujący zarówno wkładki MM jak i MC stanowi atrakcyjne rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się klimatem analogowego brzmienia gramofonu.

Prosimy o kontakt

Pro-Ject Phono Box E

Pro-Ject
Przedwzmacniacze gramofonowe
299
sztuka

Pro-Ject Phono Box E przedwzmacniacz gramofonowy przystosowany do współpracy z wkładkami gramofonowymi typu MM to propozycja dla użytkowników szukających wysokiej jakości brzmienia na poziomie entry-level.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław