Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Wzmacniacz zintegrowany TEAC A-R630MKII

Portfolio TEAC-a wzbogaciło się o nowy model stereofonicznego wzmacniacza zintegrowanego – A-R630MKII. To nowoczesna konstrukcja, która zapewnia wysoką jakość dźwięku i przekonuje bogatym wyposażeniem, funkcjonalnością oraz eleganckim wzornictwem.

TEAC A-R630MKII dostarcza moc 2 x 90 W (4 Ω), co pozwala z łatwością nagłośnić nawet duże pokoje odsłuchowe. Ponadto za sprawą dwóch wyjść głośnikowych (A i B) użytkownik może zastosować połączenie bi-wiring lub podłączyć dwa zestawy kolumn głośnikowych i np. zapewnić nagłośnienie w dwóch pomieszczeniach. Wysoka jakość brzmienia to zasługa dopracowania wewnętrznej konstrukcji urządzenia i wykorzystania sprawdzonych podzespołów.


Dopasowanie barwy dźwięku umożliwiają regulatory basy/soprany oraz filtr Loudness. Najbardziej wymagający melomani mogą skorzystać z opcji Source Direct. Po jej aktywowaniu sygnał dźwiękowy omija wszystkie układy korekcji barwy i biegnie od wejścia do wyjścia najkrótszą możliwą ścieżką, co dodatkowo zwiększa czystość brzmienia.

Na przedniej ściance urządzenia projektanci umieścili dwa główne pokrętła – regulacji poziomu głośności i selektor wejść. Użytkownik ma do dyspozycji aż siedem wejść, w tym dwie pętle magnetofonowe (Phono, Tuner, CD, Aux1, Aux2, Tape1/CD-Recorder, Tape2). To pozwala podłączyć niemal dowolne źródło dźwięku. Całość dopełniają wyjście słuchawkowe, dzięki któremu można słuchać muzyki bez zakłócania spokoju innym domownikom, a także wejście mikrofonowe z regulacją poziomu sygnału.

Obsługę wzmacniacza ułatwia dołączony pilot zdalnego sterowania, który pozwala także sterować funkcjami odtwarzacza CD-P650 i tunera T-R650. Ponadto TEAC A-R630MKII wyposażony jest w funkcję Auto Power Save, dzięki której wzmacniacz po dłuższym okresie bezczynności automatycznie przełącza się w tryb czuwania, oszczędzając w ten sposób energię. 

General
Waga 8.1000
Sekcja wzmacniacza
Moc wyjściowa 2 x 90 W
Impedancja głośników (min) 4 Ω
Typ wzmacniacza Analogowy
Wejścia / wyjścia
Wejście gramofonowe Nie
Wyjście słuchawkowe Tak
Dodatkowe funkcje
Tryb Pure Direct Nie
Korekcja tonów Nie
Pilot Nie
Głośniki A/B Nie
Zasilanie
Transformator Nie
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 435 x 142 x 355
Waga kg 8,1
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]
Katalog
TEAC - retro - catalog - TEAC - retro - catalog PDF [1.43M]

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław