Marka: TEAC

AI-503-A

Special Price 3 899 zł Regular Price 4 499 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4499 zł
  • Wyjście słuchawkowe: Tak
  • Tryb Pure Direct: Nie
  • Korekcja tonów: Nie
  • Pilot: Tak

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

TEAC AI-503-A

TEAC AI-503-A jest wysokiej jakości wzmacniaczem zintegrowanym wzbogaconym o łączność bezprzewodową Bluetooth oraz przetwornik cyfrowo-analogowy USB dual mono, dzięki któremu może odtwarzać pliki high-res audio DSD 11,2 MHz oraz PCM 384 kHz/32 bity.

TEAC AI-503-A

Przetwornik cyfrowo-analogowy/przedwzmacniacz, będący sercem urządzenia, ma taką samą konstrukcję jak model UD-503 i wykorzystuje w pełni zbalansowany układ dual-mono. W prawym i lewym kanale projektanci zastosowali oddzielne przetworniki c/a VERITA AK4490 firmy Asahi Kasei Microdevices Corporation.

Oprócz cyfrowego portu USB (dla komputerów Mac/Windows) wzmacniacz udostępnia także cyfrowe wejście optyczne/koncentryczne i analogowe RCA. Ponadto urządzenie TEAC-a pozwala również odtwarzać bezprzewodowy dźwięk high-res, co jest zasługą wbudowanego odbiornika Bluetooth kompatybilnego z LDAC. Za pośrednictwem kombinowanego złącza 3,5 mm (optyczne cyfrowe/stereo mini jack) na przednim panelu użytkownik może też podłączyć przewodowe, a nawet bezprzewodowe, wejście z urządzeń DAP.

TEAC AI-503-A

Sekcja przedwzmacniacza wykorzystuje w pełni zbalansowany, niezwykle precyzyjny układ regulacji głośności TEAC-QVCS z 4-obwodową konstrukcją. Zachowując poziomy detaliczności we wszystkich rozdzielczościach, AI-503-A tworzy bardzo realistyczną scenę dźwiękową, wraz z wysokim stosunkiem sygnału do szumu i wyśmienitym poczuciem przestrzenności. Podłączając zewnętrzny wzmacniacz mocy do wyjściowych gniazd przedwzmacniacza użytkownik może udoskonalić jakość dźwięku i stworzyć jeszcze bardziej wydajny system audio.

W sekcji wzmacniacza mocy projektanci zastosowali moduł pracujący w klasie D, opracowany przez ICEpower, który gwarantuje wysoką rozdzielczość podczas odtwarzania delikatnych sygnałów, a także bardzo dobrą liniowość przy wysokich poziomach głośności. Urządzenie może wysterować zarówno kompaktowe głośniki podstawkowe, jak i duże wolnostojące kolumny głośnikowe.

TEAC AI-503-A

Wbudowany wzmacniacz słuchawkowy wykorzystuje dyskretny obwód TEAC-HCLD w układzie push-pull, co pozwala z łatwością wysterować słuchawki o wysokiej impedancji. Dwustopniowy przełącznik wzmocnienia wysoki/niski umożliwia optymalne ustawienie głośności dla każdych słuchawek, od dousznych monitorów o niskiej impedancji, do słuchawek wokółusznych o wysokiej impedancji (600 Ω). Ponadto AI-503-A wyposażony jest w złącze głośnikowe 3,5 mm, które obsługuje 4-biegunowe połączenie z oddzielnym uziemieniem, zapewniające doskonałą separację kanałów nawet w przypadku korzystania ze słuchawek zbalansowanych.

 

 

 

Specyfikacja TEAC AI-503-A

Wyjście słuchawkoweTak
Tryb Pure DirectNie
Korekcja tonówNie
PilotTak
Głośniki A/BNie
Waga kg5.3
InneHigh-output Class-D, 11.2MHz DSD i 384kHz/32bit PCM, Bluetooth 4.0 LDACTM/Qualcomm aptXTM,

Opinie o TEAC AI-503-A

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: