Wzmacniacz mocy M27 NAD

Całkowicie zanurz się w akcji – z potężną mocą dla każdego z siedmiu kanałów M27 może z łatwością stworzyć doświadczenie prawdziwego dźwięku przestrzennego, który przeniesie cię wprost do nowej „nadrzeczywistości”. Zapewniając znamionową moc ciągłą 180 W/kanał, M27 dostarcza ponad 300 W mocy dynamicznej na każdy kanał (przy wszystkich kanałach wysterowanych). Wzmacniacz wyposażony jest w wejścia zbalansowane i single-ended oraz wysokiej jakości zaciski głośnikowe. Kompaktowe rozmiary tego wydajnego energetycznie urządzenia skrywają potężną moc, przeznaczoną dla najbardziej wymagającej muzyki i filmów.


Cyfrowe wzmocnienie hybrydowe

M27 wykorzystuje najnowocześniejszą technologię nCore™ (na licencji Hypex), dzięki czemu zapewnia niemal idealne wzmocnienie ze zniekształceniami poniżej progu pomiaru, ultrawysoki współczynnik tłumienia i doskonałą stabilność podczas współpracy z dowolnymi głośnikami. W efekcie detaliczne i perfekcyjnie kontrolowane brzmienie wyróżnia się najlepszymi osiągalnymi możliwościami. Udoskonalone w pełni dyskretny sterownik i stopień wyjściowy pozwoliły zredukować otwartą pętlę THD, a także obniżyć straty w trybie bezczynności, co wyklucza się w przypadku konwencjonalnego obwodu układu scalonego.

W pełni zbalansowany dźwięk

Taki sam wydajny interfejs audio, jak ten wykorzystywany przez studia nagraniowe, zapewnia najwyższy poziom integralności sygnału z najniższym poziomem szumu. Złącza XLR i specjalna elektronika interfejsu pozwalają stosować długie przewody bez wzmocnienia szumu lub utraty sygnału. Wszystko, co otrzymuje użytkownik, to rewelacyjny dźwięk bez ryzyka wzmocnienia szumu lub zakłóceń.

Naturalna moc

Jako nasz najmocniejszy wzmacniacz, M27 nawet przy dużym obciążeniu może wygenerować moc przekraczającą 600 W, co pozwala mu podążać za wymagającymi skokami dynamicznymi w filmach i muzyce. Wszystko, od strzałów do wybuchu asteroidy, brzmi niezwykle rzeczywiście i wciągająco. M27 ma wystarczające rezerwy mocy, aby spełnić wymagania najnowszych cyfrowych formatów wysokiej rozdzielczości. Dzięki zaawansowanej technologii wzmocnienia nCore, cała ta potężna moc dostarczana jest przy dużo niższym koszcie, niż w tradycyjnej technologii, a przy tym zapewnia większą moc i wydajność.

Legendarny PowerDrive™

Obwód NAD PowerDrive™ dostarcza bardzo wysoką moc dynamiczną i niską impedancję, co gwarantuje wybitnie muzykalny i relaksujący dźwięk. PowerDrive zapewnia M27 maksimum mocy, bez względu na to, co zostanie przez urządzenie przepuszczone – bez utraty energii. Ekskluzywna funkcja NAD SoftClipping™ chroni głośniki (i uszy) przed niszczącymi zniekształceniami, spowodowanymi obcinaniem sinusoid fali dźwiękowej. 

Specyfikacja NAD M27

Ilość kanałów7
Pasmo przenoszenia3Hz - 100 kHz
Zniekształcenia THD≤0.005%
Stosunek sygnał/szum>120 dB
Pobór mocy (max)1400 W
Pobór mocy (standby)<0.5 W
Wymiary (S x W x G) mm435 x 156 x 380
Waga kg14.1

Opinie o NAD M27

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: