Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Wzmacniacz mocy M22 NAD

Jest stereofonicznym wzmacniaczem mocy, pozwalającym poznać emocje towarzyszące wydarzeniom na żywo i zapewniającym doskonale kontrolowane i przejrzyste, detaliczne brzmienie. Urządzenie wyróżnia się szerokim pasmem przenoszenia, ekstremalnie niskim przesunięciem fazowym, praktycznie nieistniejącymi szumem, zniekształceniami harmonicznymi i intermodulacyjnymi niezależnymi od obciążenia, a także wysoką wydajnością prądową oraz niską impedancją wyjściową (wysoki współczynnik tłumienia), jednakową przy wszystkich słyszalnych częstotliwościach.


Hybrydowe wzmocnienie cyfrowe

M22 wykorzystuje najnowocześniejszą technologię wzmocnienia nCore™ (na licencji Hypex), dzięki czemu zapewnia niemal idealne wzmocnienie ze zniekształceniami poniżej progu pomiaru, ultrawysokim współczynnikiem tłumienia i doskonałą stabilnością podczas współpracy z dowolnymi głośnikami. Bezbłędne, detaliczne i perfekcyjnie kontrolowane brzmienie wyróżnia się najlepszymi osiągalnymi możliwościami. Udoskonalone w pełni dyskretny sterownik i stopień wyjściowy pozwoliły zredukować otwartą pętlę THD, a także obniżyć straty w trybie bezczynności, co wyklucza się w przypadku konwencjonalnego obwodu układu scalonego.

Naturalna moc

Wykorzystując najnowszą generację cyfrowego wzmocnienia PowerDrive™,  M22 oferuje minimum 250 W na kanał, z niesamowitymi rezerwami mocy dynamicznej przy obniżonych impedancjach. M22 potrafi dostarczyć ponad 300 W mocy dynamicznej na kanał nawet przy 8 Ω i ponad 600 W przy 2 Ω. Wzmacniacz może bez problemu zasilić dowolne kolumny głośnikowe, gwarantując poziomy głośności wydarzeń na żywo i jednocześnie zapewnić niskie zużycie energii.
Doskonalenie wydajności
Stopień wyjściowy jest tylko jednym z wielu obwodów we wzmacniaczu i wszystkie muszą pasować do siebie, aby zapewnić optymalne parametry. Wzmacniacz jest w całości sprzężony prądowo, od wejścia do wyjścia, i nie ma żadnego kondensatora w ścieżce sygnałowej. Dodatkowo układ ma korzystny spadek 12 dB/oktawę poniżej 2 Hz.

Sekcja wzmacniacza
Moc wyjściowa 2 x 250 W
Ilość kanałów 2
Impedancja głośników (min) 4 Ω
Typ wzmacniacza Analogowy
Pasmo przenoszenia 3 Hz - 30 kHZ
Zniekształcenia THD <0.003%
Stosunek sygnał/szum >120dB
Wejścia / wyjścia
Analogowe RCA Tak
Analogowe XLR Tak
Wyzwalacz 12V Nie
Zasilanie
Pobór mocy (max) 40 W
Pobór mocy (standby) 0,5 W
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 435 x 103 x 379
Waga kg 8,9
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]
Test / Recenzja
NAD M12 + M22 - test "Audio" - Dla wielu audiofilów NAD pozostanie na zawsze marką brytyjską i w gruncie rzeczy takie postrzeganie jest dla firmy korzystne. PDF [17.79M]

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław