Bestseller

MusicCast R-N803D

Marka
Yamaha
Kategoria
Yamaha MusicCast
Ocena
10 recenzje
Yamaha R-N803D
Yamaha R-N803D
3 349
sztuka
3 699 zł

Porównywarka 0
Dostępność w salonach:

Białystok

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Bydgoszcz

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Zdjęcia Dojazd

Katowice

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Kielce

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Kraków

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Lublin

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd Parking

Łódź

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Marki)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Poznań (Posnania)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Poznań (Woźna)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Sopot

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Zdjęcia Dojazd

Szczecin

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Andersa)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Naruszewicza)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Nowogrodzka)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Wrocław

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd
Dostępność:
Dostępny natychmiast
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

 

Yamaha MusicCast R-N803D EISA

STEREOFONICZNY AMPLITUNER EISA 2018–2019

Uzasadnienie EISA

To urządzenie najlepiej pokazuje, jak daleko zaszły udoskonalenia przystępnego cenowo sprzętu Hi-Fi. Yamaha R-N803D to zaawansowany amplituner stereofoniczny, zaprojektowany jednocześnie z dbałością o krótką ścieżkę sygnału, jak też bogato wyposażony w nowoczesne układy, w tym przetwornik C/A ESS Sabre i system YPAO – firmowy układ optymalizacji charakterystyki działający bardzo efektywnie. Wysoka moc, zarówno przy wysokiej, jak i niskiej impedancji, pozwala podłączyć większość kolumn, wydobyć brzmienie swobodne i przy tym precyzyjne, znacznie przekraczające oczekiwania, jakie dotąd mieliśmy w stosunku do sprzętu w tym zakresie cenowym. Do dyspozycji jest komunikacja Bluetooth, a firmowa platforma MusicCast pozwala połączyć się z serwisami Tidal, Spotify, Deezer oraz Qobuz. R-N803D to "szwajcarski scyzoryk" wśród wzmacniaczy stereofonicznych.

Referencyjny amplituner stereo

Yamaha R-N803D z systemem MusicCast 

Yamaha R-N803D

Poczuj magię hi-fi i ciesz się funkcjami sieciowymi

Yamaha wprowadza doskonałą jakość dźwięku hi-fi do świata sieciowych amplitunerów stereo. Yamaha MusicCast R-N803D to najwyższej klasy układy elektroniczne i komponenty, będące dziedzictwem legendarnej koncepcji hi-fi firmy Yamaha, zwanej ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology). R-N803D to także  pierwszy amplituner stereo z wbudowaną, wyrafinowaną technologią YPAO, która stosowana była dotąd tylko w urządzeniach wielokanałowych. Rozwiązanie to pozwala automatycznie skalibrować parametry pracy urządzenia pod kątem akustyki pomieszczenia. 

MusicCast R-N803D to jednak nie tylko świetny sprzęt stereo - to w pełni sieciowe urządzenie zapewniające łatwy i szeroki dostęp do muzyki. Obsługa serwisów muzycznych (m.in. Spotify, Tidal, Deezer, Qobuz), radia internetowego, odtwarzanie muzyki przesyłanej do amplitunera bezprzewodowo (za pomocą Wi-Fi, Bluetooth i Airplay), obsługa protokołu DLNA (pozwalająca na odtwarzanie plików zgromadzonych na komputerze/serwerze NAS) - to tylko kilka z wielu funkcjonalności, dzięki którym słuchanie muzyki będzie teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Wisienką na torcie sieciowych umiejętności R-N803D jest jego współpraca z systemem multiroom Yamaha MusicCast, dzięki któremu bezprzewodowo możesz przesyłać muzykę między pokojami w całym domu.   

Yamaha MusicCast


Zapewnij sobie idealny dźwięk dzięki auto-kalibracji YPAO 

Po raz pierwszy amplituner hi-fi, MusicCast R-N803D, wyposażony jest w układ YPAO (Yamaha Parametric room Acoustic Optimizer), słynną technologię stosowaną dotychczas w amplitunerach AV i soundbarach Yamahy. Układ ocenia kształt pokoju, materiał pokrywający ściany i pozycję głośników, a następnie automatycznie reguluje parametry dźwięku, aby zapewnić idealną odpowiedź i jakość brzmienia. Urządzenie dodatkowo wyposażone jest w zaawansowane funkcje YPAO, wliczając YPAO-R.S.C. (Reflected Sound Control), który aktywnie koryguje istotne, wczesne odbicia dźwięku, mające znaczący wpływ na jakość brzmienia, a także YPAO Volume, który wykorzystuje niezwykle precyzyjną korekcję (192 kHz/64 bity). Efekt? Możesz stworzyć idealne środowisko odsłuchowe w swoim domu, takie samo jak w profesjonalnym studiu. Dodatkowo możesz kontrolować funkcje YPAO i wyświetlać rezultaty analizy wykorzystując aplikację MusicCast*.

*Funkcja dostępna w przyszłych aktualizacjach oprogramowania.

Yamaha R-N803D YPAO

Korzystaj z dziedzictwa hi-fi Yamahy

Koncepcja ToP-ART

W modelu MusicCast R-N803D projektanci zastosowali wzmacniacz mocy z symetrycznymi i bezpośrednim układem obwodów. Moduł ten opiera się na koncepcji ToP-ART i wyposażony jest w równoległą konstrukcję push-pull, wykorzystującą łącznie osiem bipolarnych tranzystorów mocy (po cztery na kanały lewy i prawy). Ponadto inżynierowie skrócili do absolutnego minimum długość torów sygnałowych audio, co pozwoliło obniżyć impedancję i zapewnić doskonałą siłę napędową z maksymalną mocą wyjściową sięgającą 145 W na kanał. Amplituner wyposażono także w możliwość włączenia trybu Pure Direct omijającego obwody regulacji tonów, dzięki czemu ścieżka sygnału jest maksymalnie skrócona, a dźwięk dociera do Twoich uszu w najczystszej postaci. 

Dźwięk wysokiej rozdzielczości (hi-res) 

MusicCast R-N803D przystosowany jest do współpracy ze źródłami dźwięku wysokiej rozdzielczości. Urządzenie obsługuje natywny format DSD 2,8/5,6 MHz, pliki AIFF/WAV/FLAC 192 kHz/24 bity, a także Apple Lossless 96 kHz/24 bity. Amplituner wyposażony jest w słynny przetwornik c/a SABRE 9006AS 192 kHz/24 bity (firmy ESS), dzięki któremu zapewnia doskonały stosunek sygnał/szum. W połączeniu z oryginalnym modułem sieciowym Yamahy model ten perfekcyjnie wydobywa wszystkie dźwiękowe niuanse ze źródeł high-res, idealnie odwzorowując nawet subtelną atmosferę sal koncertowych i ekspresyjne detale brzmienia.

Wewnętrzny moduł sieciowy zapewniający wysoką jakość dźwięku

Jednym z kluczowych komponentów MusicCast R-N803D, decydującym o jakości dźwięku sieciowego, jest Yamaha Original Network Module. Układ ten wykorzystuje precyzyjny zegar, który gwarantuje niski jitter i udoskonala odwzorowanie dźwięku ze źródeł high-res. Obniżenie szumu jitteru podczas odtwarzania dźwięku z sieci oraz źródeł USB/Bluetooth pozwala użytkownikowi z łatwością rozróżnić wszelkie niuanse zapisanej w nagraniach wysokiej rozdzielczości.

Yamaha R-N803D

Ciesz się funkcjami sieciowymi

Serwisy muzyczne i łączność bezprzewodowa

Szeroki dostęp do licznych źródeł muzyki to również efekt kompatybilności z serwisami muzycznymi. MusicCast R-N803D obsługuje nie tylko popularne serwisy takie jak Spotify, lecz także coraz chętniej wykorzystywane (i oferujące jakość dźwięku CD) Tidal, Deezer oraz Qobuz. Dzięki temu użytkownik może korzystać z niemal nieograniczonych bibliotek muzycznych obejmujących miliony utworów z całego świata. 

Funkcjonalność modelu zwiększa wbudowana łączność: Bluetooth, AirPlay i Wi-Fi. Te bezprzewodowe technologie umożliwiają strumieniowanie muzyki wprost ze smartfona lub tabletu, np. z serwisu YouTube, a kompatybilność z protokołem DLNA pozwala słuchać nagrań udostępnionych w domowej sieci bezprzewodowej (np. z komputera lub serwera NAS).

Unikalną funkcjonalnością amplitunera R-N803D jest również Bluetooth Output czyli transmisja Bluetooth z amplitunera do zewnętrznych głośników/słuchawek Bluetooth - dowolnego producenta. Dzięki temu rozwiązaniu możesz np. wysłać na bluetoothowe słuchawki dźwięk z każdego podłączonego do R-N803D urządzenia - telewizora, odtwarzacza CD czy nawet gramofonu!

Serwisy muzyczne Yamaha MusicCast

Nagłośnij cały dom dzięki Yamaha MusicCast

Yamaha MusicCast to rewolucyjny system, który umożliwia bezprzewodowe przesyłanie dźwięku  pomiędzy domowymi urządzeniami audio z rodziny MusicCast. Wszystkie urządzenia Yamahy obsługujące ten system łączą się ze sobą poprzez domową sieć Wi-Fi, a do sterowania nimi służy łatwa w użytkowaniu, polskojęzyczna aplikacja MusicCast Controller. Teraz, bez potrzeby wertowania instrukcji obsługi, w prosty sposób prześlesz dźwięk pomiędzy urządzeniami audio znajdującymi się w różnych pokojach. Ponadto każdy z domowników może w tym samym czasie słuchać innej muzyki, niezależnie od pozostałych użytkowników systemu, lub stworzyć grupę, aby to samo nagranie było odtwarzane w kilku pomieszczeniach.

MusicCast Controller

Stwórz swoje domowe centrum rozrywki 

Wejścia cyfrowe i analogowe

Ten model wyposażony jest w cyfrowe wejścia audio – zarówno ze złączem optycznym, jak i współosiowym. Obydwa służą do przesyłania dźwięku: optyczne z telewizora, współosiowe z odtwarzacza Blu-ray/CD. Sygnał dźwiękowy cały czas pozostaje w cyfrowej postaci, aż do momentu przetworzenia przez wysokiej jakości DAC wewnątrz amplitunera, zapewniając czyste i dynamiczne brzmienie w przypadku każdego źródła rozrywki, od sportu i innych programów, aż do filmów i koncertów. R-N803D to także sporo wejśc analogowych, a wśród nich oczywiście wejście Phono dla podłączenia gramofonu.  

Tuner DAB/DAB+ zapewniający dostęp do cyfrowych audycji radiowych

Amplituner MusicCast R-N803D wyposażony jest w tuner DAB/DAB+ (Digital Audio Broadcasting). Pozwala on słuchać audycji radiowych nadawanych w cyfrowej postaci i zapewnia wysoką jakość dźwięku. Dalsze korzyści przynosi automatyczne strojenie stacji z dostępnej listy oraz wyświetlanie informacji takich jak nazwa rozgłośni.

Odtwarzanie bez pauz (gapless playback)

Funkcjonalność modelu zwiększa przydatna funkcja odtwarzania bez pauz (gapless playback). Funkcja ta rozwiązuje problem przerw pojawiających się pomiędzy ciągłymi utworami, np. podczas odtwarzania albumów koncertowych.

Współpraca z asystentem głosowym Google

Najnowsza aktualizacja oprogramowania zapewnia wsparcie Actions on Google dla wszystkich urządzeń Yamaha MusicCast – dzięki temu zyskujemy możliwość głosowej obsługi urządzeń Yamaha za pomocą Asystenta Google. Dzięki sterowaniu głosowemu uwalniamy się od konieczności sięgania po smartfon lub tablet, aby móc cieszyć się swoją ulubioną muzyką. Możemy teraz głosowo włączać, wyłączać urządzenia, regulować ich głośność, zmieniać źródła czy łączyć urządzenia w grupy odtwarzające jednocześnie tę samą muzykę.

Sprawdź, co potrafią Yamaha MusicCast i Asystent Google – przeczytaj poświęcony temu artykuł.

Yamaha R-N803D

Podsumowanie najważniejszych cech: 

 • Układ auto-kalibracji YPAO zapewniający idealny dźwięk
 • Kompatybilność z popularnymi serwisami muzycznymi, wliczając Spotify, Tidal i Deezer
 • Dostęp do wszystkich współczesnych źródeł muzyki (sieciowe audio, serwisy strumieniowe, Bluetooth, AirPlay, radio FM)
 • Nieograniczone możliwości rozrywki dzięki MusicCast
 • Cyfrowe wejście audio do podłączenia telewizora lub odtwarzacza Blu-ray
 • Tuner DAB/DAB+ zapewniający dostęp do cyfrowych audycji radiowych
 • Wejście Phono umożliwiające podłączenie gramofonu
 • Obsługa dźwięku high-res
 • Odtwarzanie bez pauz (gapless playback)
 • Współpraca z asystentem głosowym Google
 • Mocny wzmacniacz zapewniający wysoką jakość dźwięku
 • Wewnętrzny moduł sieciowy zapewniający wysoką jakość dźwięku

Yamaha R-N803D

Sekcja wzmacniacza
Moc wyjściowa 2 x 145 W
Sekcja tunera
Zakresy radiowe DAB, FM, Radio internetowe
Wejścia / wyjścia
Wejścia analogowe RCA
Wejścia cyfrowe Coaxial, Optyczne, USB
Wejście gramofonowe Tak (MM)
Wyjścia RCA
Wyjście słuchawkowe Tak
Sekcja sieciowa
Certyfikat DLNA Tak
Radio internetowe Tak
Bezprzewodowy streaming AirPlay, Wi-Fi Direct, Bluetooth
Serwisy strumieniujące Deezer, Napster, Pandora, qobuz, Spotify, Tidal
Tryb GAPLESS (bez pauz) Tak
Sterowanie aplikacją Tak
WiFi Tak
Odtwarzane formaty plików AAC, FLAC, MP3, WAV, WMA
FLAC, WAV 192/24 Tak
Bluetooth Tak
Dodatkowe funkcje
Tryb Pure Direct Tak
Korekcja tonów Tak
Głośniki A/B Tak
Pilot Tak
Zasilanie
Pobór mocy (standby) 0.1 W
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 435 x 151 x 392
Waga kg 11
Warunki gwarancji YAMAHA - Warunki gwarancji YAMAHA PDF [67.95K]
News
Poradnik vTuner v2.2 - Co zrobić, żeby korzystać z radia internetowego i cieszyć się niezliczoną liczbą stacji radiowych w starszych modelach urządzeń Yamahy? Sprawdzamy. PDF [540.99K]
Katalog
Katalog Yamaha 2018-2019 - Yamaha sprawia, ze jestes blizej artysty. Blizej jego ekspresji, energii, pasji. 130 lat tworzenia muzyki. Partnerstwo z najsłynniejszymi artystami. Dzwiek dla najwiekszych scen swiata. Kto lepiej rozumie dzwiek tak, jak powinien byc słyszany? Kto inny mógłby Ci zapewnic prawdziwy dzwiek? Od naszych głosników po soundbary, pracujemy niestrudzenie nad jego tworzeniem. Poniewaz kiedy poczujesz wpływ prawdziwego dzwieku, mozesz sie wyrazic przez swoja muzyke. PDF [7.92M]
Bluetooth Output - Funkcja Bluetooth Output zwiększa wygodę strumieniowania muzyki. Najistotniejszą cechą tej funkcji jest możliwość transmisji dźwięku w przeciwną stronę niż zwykle. Może zatem wysłać go po Bluetooth do naszych słuchawek lub innego odbiornika np. głośnika bezprzewodowego. PDF [521.20K]
Katalog Yamaha 2017-2018 - Sprawdź nowości technologiczne i produktowe Yamahy PDF [35.62M]
FAQ - MusicCast - konfiguracja i obsługa - PDF [117.57K]
FAQ - MusicCast - PDF [296.60K]
Instrukcja konfiguracji systemu MusicCast - PDF [331.27K]
Ulotka systemu Yamaha MusicCast - Yamaha MusicCast - Domowy system bezprzewodowej muzyki PDF [2.49M]
Test / Recenzja
Test - Yamaha R-N803D (Audio, lipiec - sierpień 2018) - Sytuacja ze stereofonicznymi amplitunerami Yamahy trochę przypomina pionierskie działania, jakie firma podejmowała z soundbarami. Przy obojętności konkurencji rozwijała i promowała urządzenia, które wówczas wydawały się być nikomu niepotrzebne. Dwukanałowe amplitunery trafiają w próżnię, albo co najwyżej w zainteresowania garstki, bo dla większości są nieciekawe. Dla tych, którzy budują systemy kina domowego, są niewystarczające, bo tylko stereofoniczne, a dla tych, którym wystarczy stereo – niepotrzebnie obarczone dodatkowymi funkcjami. PDF [1.04M]
średnia
4.5
5 9
4 0
3 0
2 0
1 0
0 1
10 Recenzje
Ocena:
Słuchałem wszystkich amplitunerów sieciowych na rynku i ten jest bezkonkurencyjny. Dodatkowo ma mikrofon do kalibracji akustyki YPAO. W zestawieniu z moimi leciwymi kolumnami B&W gra to wybornie. Polecam
Ocena:
Świetny amplituner za dobre pieniądze! daje radę zarówno z moimi nowymi kolumnami od B&W 603 jak i z moimi starymi kolumnami od Tonsila ku mojemu zdziwieniu. Używanie mikrofonu pomiarowego dołączonego do zestawu jest bajecznie proste, a w momencie konfiguracji sprzętu w aplikacji MusicCast sama aplikacja podpowiada następne kroki. Sprzęt zrobił na mnie ogromne wrażenie, i nie żałuje tego zakupu, stąd moja ocena to pełne 5 gwiazdek na 5!
Ocena:
Amplituner został mi polecony przez pracownika THF i muszę przyznać że i tym razem się nie zawiodłem. Pełna funkcjonalność wynikająca z obsługi Musiccasta, obsługa wszystkich popularniejszych formatów muzycznych i możliwość podłączenia szerokiej gamy sprzętów sprawiają że jest to naprawdę świetny gramofon w swojej kategorii. Dołączony do zestawu mikrofon pomiarowy YPAO naprawdę robi robotę, kalibruje sprzęt i ustawia wszystko za mnie oszczędzając mi sporo czasu i roboty. Do tego dokupiłem kolumny podłogowe Tesi 661, i muszę przyznać że jestem bardzo z tego zestawu zadowolony. Świetnie wyeksponowana średnica i czysty, głęboki bas robią ogromne wrażenie zarówno na mnie, jak i na całej mojej rodzinie. Gorąco polecam ten sprzęt dla każdego, kto dba o funkcjonalność nie rezygnując z najlepszej jakości muzyki.
Ocena:
To mój pierwszy amplituner stereofoniczny, wcześniej korzystałem z amplitunerów kina domowego. Po zmianie mieszkania na mniejsze musiałem pozbyć się paru głośników a w stereo mój stary amplituner nie dawał sobie rady. Po zaczerpnięciu opinii i przeczytaniu recenzji wybór padł na yamahe 803. Pozytywne opinie sprawdziły się bo amplituner jest rewelacyjny, dał głośnikom nowe życie. Usłyszałem rzeczy których wcześniej nie było, do plusów należy zaliczyć także solidne wykonanie oraz prostotę aplikacji. Nagroda Eisa nie została przyznana z niczego 803 jest warta swojej ceny.
Ocena:
Amplituner, który spełni wymagania nawet wybrednego audio maniaka. Dotychczas wierzyłem tylko w stary sprzęt ale odkąd przesiadłem się na spotify szukałem czegoś z wbudowaną siecią i oto Yamaha spełniła wszystkie moje wymagania. Świetną jakość dźwięku i olbrzymia funkcjonalność. Polecam każdemu niedowiarkowi :-)
Ocena:
Amplituner jest bezkonkurencyjny w swojej klasie. Posiadam już główny system audio w domu składający się ze wzmacniacza Krella i starych B&W z serii 800 i tym razem potrzebowałem mniejszego zestawu do sypialni. Wiadomo z czasem ucho przyzwyczaja się do pewnego poziomu i niestety ciężko było mi znaleźć sprzęt, który oferowałby dobrą jakość dźwięku, jednocześnie byłby funkcjonalny i niedrogi. W tym momencie znalazłem w sieci model R-N803, wybrałem się do salonu sprzedaży posłuchałem i kupiłem razem z głośnikami B&W 704 S2. Zestaw spełnia moje wymagania w 100%. Amplituner posiada całą gamę źródeł internetowych, z którymi współpracuje, do tego ma zwykłe radio, dab'a, bluetooth, airplay i całą masę wejść i wyjść. Praktycznie posiada wszystko co dzisiaj jest na topie jeśli chodzi o odtwarzanie muzyki. System YPAO naprawdę działa i czuć wyraźną różnice aczkolwiek jest zwolennikiem słuchania direct bez żadnej korekcji i tu muszę przyznać, że amplituner zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Zestaw gra bardzo detalicznie, bas jest szybki, zróżnicowany i nie ma co narzekać na brak średnicy. Słucham głównie jazzu i muzyki poważnej, także bez średnicy odsłuch byłby nie do zniesienia. Amplituner ma sporą moc, co przekłada się bezpośrednio na jego dynamikę i jest w stanie wysterować ciężkie do napędzania kolumny. Wygląda bardzo klasycznie i posiada 3-letnią gwarancję. Bardzo dobry i wszechstronny amplituner.
Ocena:
Najlepszy amplituner na rynku. Rewelacja.
Ocena:
Moim zdaniem jest to najlepszy amplituner na rynku. Multum funkcji, piękne brzmienie i duża moc wyróżniają go na tle konkurencji.
Ocena:
Ile osób tyle opinii ale jeśli w przeważającej większości oceny się potwierdzają, to znaczy, że coś jest na rzeczy. Uważam, że tak jest w przypadku tego amplitunera, który obecnie jest najlepszą jednostką w tej cenie na rynku. Ogromna moc, możliwość zmiany impedancji, auto korekta mikrofonem, bardzo intuicyjna aplikacja do obsługi i mnóstwo źródeł dźwięk. Do wyboru mamy radio analogowe, cyfrowe, internetowe, serwisy strumieniowe jak Spotify czy Tidal, bluetooth, który zarówno jest w stanie odebrać sygnał jak i go przesłać, oczywiście nie mogło zabraknąć również airplay dla wszystkich fanów jabłka. Wzmacniacz wykonany jest bardzo solidnie i ma wszystkie potrzebne wejścia i wyjścia. Skupiając się na brzmieniu amplituner gra dynamicznie, szeroko i nie wybacza zbyt wiele jeśli chodzi o mastering, Dźwięk jest szczegółowy, bas ma sporo miejsca na popis a średnica bywa lekko uwypuklona. Amplituner ładnie buduję scenę przed słuchaczem, zostawiając przestrzeń na wszelkie smaczki realizacyjne w głębi. Co do ostatecznego charakteru gry amplitunera duże znaczenie ma korekcja YPAO, która potrafi nieźle namieszać oczywiście na plus. Podsumowując świetny wielozadaniowy amplituner, któremu niestraszne wymagające kolumny.
/ Super!!. Ocena:
Szukając jakiegoś dobrego wzmacniacza z funkcjami sieciowymi natknąłem się na Yamahe 803d. Czytałem wiele pozytywnych komentarzy i opinii na jej temat. Dodatkowo zauważyłem ze została wyróżniona nagrodą EISA. Retro wygląd bardzo przypadł mi do gustu, a najlepszym walorem jest chyba funkcjonalność urządzenia. Nie licząc dostępu do wielu funkcji sieciowych jak i serwisów strumieniowych mamy na front panelu gniazdo na mikrofon kalibracyjny YPAO. Mając słabe warunki akustyczne w pomieszczeniu (takie posiadam) po użyciu układu YPAO znacznie poprawiła się jakość brzmienia i bass zyskał lepszą kontrole. 803 jest w stanie wysterować nawet bardzo wymagające kolumny.
Podsumowując jeżeli potrzebujecie amplitunera o dużej funkcjonalności i dobrze grającego to wybór jest jeden Yamaha R-N803D.
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować
 • Yamaha MusicCast R-N803D – najwyższa jakość dźwięku w klasie amplitunerów stereo

  Yamaha prezentuje najnowszy i jednocześnie najbardziej zaawansowany sieciowy amplituner stereo. MusicCast R-N803D wykorzystując najlepsze rozwiązania techniczne i komponenty gwarantuje najwyższą możliwą jakość dźwięku, zapewniając niemal nieograniczony dostęp do muzyki analogowej i cyfrowej high-res. Urządzenie obsługuje system MusicCast i wyposażone zostało w tuner DAB+. To także pierwsza stereofoniczna konstrukcją wzbogacona o technologię YPAO.
 • Jaki wzmacniacz stereo wybrać?

  Wzmacniacz stereo jest, bez cienia wątpliwości sercem całego systemu audio. Jego podstawowym zadaniem jest zasilenie kolumn głośnikowych. W tym celu musi dysponować odpowiednią mocą, oraz niską impedancją wyjściową. Oprócz tego wzmacniacze między sobą różnią się funkcjonalnością, wykonaniem, a przede wszystkim brzmieniem. W tym tekście postaramy się podpowiedzieć, jaki typ wzmacniacza może być dla Ciebie najlepszy.
 • Yamaha MusicCast dodaje obsługę komend głosowych Amazon Alexa

  Yamaha wprowadza sterowanie głosowe Amazon Alexa do wielokrotnie nagradzanego bezprzewodowego systemu multiroom MusicCast. Dzięki temu melomani będą mogli w jeszcze prostszy i szybszy sposób cieszyć się doskonałym brzmieniem swojej muzyki.
 • Yamaha MusicCast R-N803D – amplituner stereo w teście magazynu Audio

  Urządzenia Yamahy nie schodzą poniżej pewnego - przyznajmy - dość wysokiego poziomu. Jak w teście magazynu Audio wypadł najbardziej zaawansowany amplituner stereo – model MusicCast R-N803D?
 • Nagroda „Stereofoniczny Amplituner EISA 2018-2019” dla Yamaha MusicCast R-N803D

  Stowarzyszenie EISA doceniło połącznie tradycji z nowoczesnością oraz jakość brzmienia niedostępną dla innych konstrukcji w tym segmencie cenowym, Yamaha MusicCast R-N803D została wyróżniona tytułem „Stereofoniczny Amplituner EISA 2018-2019”.
 • Mocny wstęp do świata Hi-Fi – Yamaha R-N803D i Bowers & Wilkins 603

  Początkujący entuzjaści brzmienia wysokiej klasy nie raz zadają sobie pytanie, jak mogą znacząco ulepszyć dotychczasową jakość dźwięku bez wkraczania w pięciocyfrowe kwoty. Jako sieć salonów Top Hi-Fi & Video Design mamy fantastyczną propozycję dla wszystkich melomanów, która jest bardzo rozsądna cenowo w stosunku do oferowanych możliwości. Zobaczmy, jaki rezultat daje połączenie dwóch cenionych w świecie marek audio – japońskiej Yamahy oraz brytyjskiego Bowers & Wilkins.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
 • Apartamenty Jagiellońskie
  ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
 • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław