Poprzedni
Następny

Jak podłączyć gramofon do wzmacniacza stereo | Poradnik [Wideo]

Średnia ocen: 5
(2 oceny) 2 komentarze

W dzisiejszym filmie pokazujemy jak podłączyć gramofon do wzmacniacza na przykładzie gramofonu Audio-Technica LP120XBT oraz elektroniki Rotel A11 Tribute i Yamaha R-N803D. Stale rosnąca popularność płyt winylowych spowodowała prawdziwy boom na gramofony. To dlatego coraz więcej osób szuka przystępnych poradników w jaki sposób podłączyć go do wzmacniacza bądź amplitunera. Istotne jest nie tylko jak zrobić to poprawnie, ale też by połączenie pozwoliło na wykorzystanie pełnego potencjału urządzenia. Znakiem czasów i szeroko pojętej elastyczności użytkowania z jaką mamy dziś do czynienia w przypadku wielu urządzeń, jest „winylowe” połączenie bezprzewodowe, o którym również wspomnieliśmy w tym materiale. Zapraszamy na nasz poradnik.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Poprzedni
Powrót do strefy wiedzy
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(2 oceny)

Polecane

Bestseller
Yamaha R-N803D

MusicCast R-N803D

Yamaha
Yamaha MusicCast
Special Price 5 899 zł Regular Price 5 999 zł i
Prosimy o kontakt
AT-LP120X (czarny)

AT-LP120XBT-USB

Audio-Technica
Gramofony
Special Price 1 559 zł Regular Price 1 899 zł i
Prosimy o kontakt
Promocja Bestseller
A11

A11 Tribute

Rotel
Wzmacniacze zintegrowane
As low as 2 399 zł Regular Price 3 299 zł i

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: