Poprzedni
Następny

Jak podłączyć głośniki do wzmacniacza lub amplitunera [WIDEO]

Głośniki można podłączyć do wzmacniacza czy amplitunera na kilka sposobów. W opublikowanym filmie pokazujemy dwa najczęściej stosowane sposoby połączeń. Pamiętajmy, że od poprawnego podłączenia przewodów do amplitunera czy wzmacniacza zależy bezpieczeństwo Waszego systemu stereo, jak również jakość dźwięku jaką będzie on generował.

Ten poradnik audio pokaże to w sposób szybki i przystępny. Podłączenie przewodów głośnikowych prezentujemy przy wykorzystaniu amplitunera Yamaha MusicCast R-N803D oraz kolumn podłogowych PSB Imagine X2T, które znajdują się w ofercie naszej sieci Top Hi-Fi & Video Design.

Ponadto jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi poradnikami, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio dostosowanego do różnych potrzeb:

 

 

Poprzedni
Następny

Polecane

Supercena
Imagine X2T

Imagine X2T

PSB Speakers
Głośniki podłogowe
Special Price 2 250 zł Regular Price 2 999 zł i
Prosimy o kontakt
Bestseller
Yamaha R-N803D

MusicCast R-N803D

Yamaha
Yamaha MusicCast
Special Price 5 899 zł Regular Price 5 999 zł i
Prosimy o kontakt

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: