Wzmaczniacz słuchawkowy z Bluetooth Audio-Technica A-T PHA50BT

Mobilny bezprzewodowy wzmacniacz słuchawkowy Audio-Technica AT-PHA50BT jest odpowiedzią na potrzeby miłośników muzyki, którzy chcą odtwarzać bezprzewodowo muzykę na swoich przewodowych słuchawkach. Urządzenie wykorzystuje zaawansowany układ DAC, wysokowydajny wzmacniacz o mocy 2 × 50 mW i łączność Bluetooth z obsługą kodeków aptX/AAC/SBC.

Wzmaczniacz słuchawkowy z Bluetooth Audio-Technica A-T PHA50BT

Aby poprawić charakterystykę wysokich tonów i jakość dźwięku high-res audio projektanci zastosowali kondensatory foliowe w układzie audio oraz zasilaczu. Ponadto AT-PHA50BT udostępnia cztery rodzaje trybów efektów (AM3D), dzięki którym można modyfikować brzmienie w zależności od gatunku muzyki i własnych preferencji.

Funkcjonalność wzmacniacza zwiększa wyświetlacz OLED, na którym prezentowane są różnorodne informacje, m.in. poziom naładowania baterii oraz numer telefonu przychodzącego połączenia. Osoby korzystające z telefonów iPhone ucieszy możliwość sprawdzenia poziomu naładowania akumulatora telefonu na ekranie wzmacniacza. Projektanci Audio-Techniki wyposażyli AT-PHA50BT także w wygodny w użytkowaniu obrotowy regulator głośności z modułem ALPS.

Specyfikacja Audio-Technica A-T PHA50BT (czarny)

Opinie o Audio-Technica A-T PHA50BT (czarny)

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: