Marka: Sony

NW-ZX507

 

Sony NW-ZX507

Sony NW-ZX507 to odtwarzacz Walkman z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości, wzmacniaczem cyfrowym S-Master HX, funkcją interpolacji DSEE HX i łącznością Wi-Fi do bezpośredniego pobierania i transmitowania.

Sony NW-ZX507

Doskonałe odwzorowanie każdego tonu

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości wyznacza nową jakość reprodukcji muzyki cyfrowej. Dzięki przechwytywaniu i reprodukcji dźwięku cyfrowego w częstotliwości próbkowania większej niż w przypadku płyt CD (24 bity / 96kHz i więcej) wysoka rozdzielczość dźwięku pozwala uzyskać jakość nagrania bliską oryginalnemu nagraniu studyjnemu.

Natywny format 11,2 MHz DSD / PCM 384 kHz          

Wspaniała jakość dźwięku w natywnym formacie DSD 11,2 MHz w połączeniu ze zbalansowanymi słuchawkami i obsługą formatu PCM 384 kHz / 32 bity.

S-Master HX™

Wzmacniacz cyfrowy S-Master HX™ ogranicza zniekształcenia i zakłócenia w szerokim paśmie częstotliwości, zapewniając bogate, pełne brzmienie.

DSEE Ultimate™         

Interpolacja dźwięku przynosi jeszcze lepsze rezultaty dzięki procesorowi DSEE Ultimate™, który inteligentnie rozpoznaje instrumenty, głos i gatunki muzyczne oraz określa względną energię dźwięku. Dane te pozwalają zrekonstruować elementy utracone podczas kompresji cyfrowej i uzyskać maksymalnie wierny dźwięk nawet ze skompresowanych nagrań. Aby zapewnić precyzyjną reprodukcję charakterystyki częstotliwościowej i zakresu dynamicznego pierwotnego dźwięku, do interpolacji wykorzystywana jest sztuczna inteligencja.

Bezprzewodowy dźwięk o wysokiej rozdzielczości   

Dzięki LDAC — naszemu doskonałemu kodekowi bezprzewodowemu — słuchasz dźwięku w wysokiej rozdzielczości podczas transmisji muzyki. Szybkość transmisji trzykrotnie wyższa od standardowego połączenia BLUETOOTH® pozwala cieszyć się doskonałym dźwiękiem we wszystkich utworach. 

Sony NW-ZX507

Zbalansowane wyjście

Zbalansowane złącze Ø4,4 mm umożliwia podłączenie zgodnych słuchawek przy pełnej obsłudze lewego i prawego kanału, co przekłada się na ograniczenie zakłóceń i bardziej wyrazisty dźwięk.

Konstrukcja z frezowanego aluminium         

Wytrzymała konstrukcja z frezowanego aluminium zapewnia wysoką odporność na zakłócenia elektryczne, co pomaga urządzeniu NW-ZX507 w generowaniu wyrazistych, mocnych basów.

Blok frezowany z miedzi        

W kompaktowej obudowie urządzenia Walkman podzespoły są zamontowane na frezowanym bloku z miedzi. Dzięki większym wymiarom w porównaniu do poprzednich modeli blok cechuje się obniżoną rezystancją i poprawia uziemienie elektryczne cyfrowej sekcji, co umożliwia NW-ZX507 odtwarzanie jeszcze bardziej wyrazistego dźwięku.

Nowo opracowane rozwiązanie FT CAP        

Zaprojektowany na prośbę firmy Sony i dopracowany przez jej inżynierów nowy kondensator FT CAP (kondensator polimerowy o dużej pojemności) wzmacnia zasilanie bloku wzmacniacza, by uzyskać zbalansowane wyjście. Dzięki temu urządzenie NW-ZX507 zapewnia wyrazistą instrumentację i brzmienie wokali, a także mocne basy.

Zaawansowany lut zawierający złoto 

Wyjątkowa przewodność złota zapewnia absolutnie minimalną możliwą utratę sygnału. Aby uzyskać bardziej wyrazisty dźwięk i wokale, bezołowiowy lut premium klasy audio z minimalną ilością złota łączy obwód urządzenia NW-ZX507 z baterią.

Oscylator krystaliczny            

Dwa kompaktowe oscylatory krystaliczne o niskim poziomie szumów gwarantują precyzję i stabilność zegara przy częstotliwości próbkowania 44,1 kHz i 48 kHz. Dzięki dwóm oscylatorom krystalicznym model NW-ZX507zapewnia odpowiednią jakość dźwięku przy dobrym stosunku sygnału do zakłóceń i wierną reprodukcję cyfrową.

Kondensatory POSCAP poprawiają odtwarzanie niskich tonów       

Kondensatory POSCAP w modelu NW-ZX507 zwiększają zasilanie bloku wzmacniacza w przypadku niezbalansowanego wyjścia. Poprawia to odtwarzanie niskich tonów i daje lepsze wrażenia przy słuchaniu. 

Sony NW-ZX507

Elektryczny, dwuwarstwowy kondensator     

W głównym źródle zasilania zastosowano elektryczny, dwuwarstwowy kondensator dostarczający zasilanie z baterii. Dzięki możliwości błyskawicznego podawania dużych ilości energii urządzenie dokładnie przesyła sygnał wyjściowy, zapobiegając nagłym spadkom napięcia. Pozwala to na uzyskanie czystych, wyrazistych basów.

Zoptymalizowany układ płytki drukowanej    

Dzieląc blok audio (zaznaczonego na czerwono) i blok zasilania/cyfrowego (zaznaczonego na niebiesko) układ płytki drukowanej zoptymalizowano tak, by cyfrowy szum nie pogarszał jakości dźwięku.

Kondensatory foliowe

Wysokiej jakości kondensatory foliowe dostarczają napięcie o odpowiedzi liniowej w szerokim paśmie częstotliwości, co przekłada się na redukcję zniekształceń i zakłóceń.

Natychmiastowa łączność dzięki NFC™ One-Touch i Bluetooth®    

Dzięki technologiom Near Field Communication (NFC) i Bluetooth® dostęp do muzyki jest szybki i prosty. Aby rozpocząć odtwarzanie, wystarczy zbliżyć urządzenie z technologią NFC do modelu NW-ZX500. Nie masz NFC? Żaden problem. Do połączenia urządzeń można też użyć łącza Bluetooth®. Obsługa dźwięku LDAC i aptX™ HD.

Winylowy procesor     

Nadaj cyfrowym utworom ciepło i charakter płyt winylowych – raz jeszcze zatrać się w bogactwie melodii i dynamiki ulubionych albumów. Subtelna reprodukcja niskiej częstotliwości rezonansowej, opór ramienia gramofonu i szum powierzchniowy składają się na autentyczne wrażenia przy słuchaniu.

Wi-Fi do bezpośredniego pobierania i transmisji      

Współpracujący z Androidem™ i Wi-Fi model NW-ZX507 to jeszcze więcej sposobów słuchania muzyki. Korzystaj z aplikacji do transmitowania i odtwarzania muzyki na urządzeniu Walkman®. Urządzenie możesz też podłączyć do komputera, by mieć dostęp do biblioteki muzyki.

Obsługiwane przez system Android™           

Urządzenie NW-ZX507 działa na Androidzie™, przez co ma łatwy dostęp do wielu aplikacji multimedialnych i serwisów muzycznych.

Port USB Type-C™     

Model NW-ZX507 ma port USB Type-C™, który ułatwia łączność z wieloma urządzeniami.

Sony NW-ZX507

Niewielki, poręczny rozmiar   

Odtwarzacz Walkman NW-ZX507 to wysoka jakość dźwięku w małym urządzeniu — dzięki temu możesz odtwarzać ulubioną muzykę, gdzie chcesz. 

Interfejs użytkownika przypominający kasetę           

Model NW-ZX507 jest wyposażony w specjalny interfejs użytkownika i wygaszacz przypominające kasetę. Obraz kasety, która pojawia się na wyświetlaczu urządzenia Walkman®, różni się w zależności od kodeka słuchanej muzyki.

20 godzin pracy na baterii      

Do 20 godzin odtwarzania plików w formacie MP3 128 kb/s lub 18 godzin odtwarzania plików w formacie FLAC 96 kHz o wysokiej rozdzielczości.

Większy panel dotykowy ułatwia obsługę     

Panel dotykowy w modelu NW-ZX507 jest o 16% większy niż w poprzedniej wersji — NW-ZX300. Zarządzanie muzyką i słuchanie nigdy nie było tak łatwe.

Więcej pamięci na kolejne playlisty   

Oprócz wbudowanej pamięci 64 GB jest też gniazdo na karty SD, co pozwala korzystać z obszernej biblioteki muzyki w podróży.

Luksusowa stylistyka 

Wykończony aluminium wysokiej jakości, zakrzywiony korpus modelu NW-ZX507zaprojektowano z myślą o komforcie użytkowania i łatwości przenoszenia.

Intuicyjne przyciski sterujące z boku 

Łatwy dostęp do umieszczonych na panelu bocznym przycisków odtwarzania/pauzy, wyboru muzyki i regulacji głośności.

Dekodowanie i odtwarzanie plików MQA™   

Master Quality Authenticated to format audio, który umożliwia kompresję dużych plików o studyjnej jakości bez słyszalnych strat. Pozwala on słuchać muzyki o wysokiej rozdzielczości w odtwarzaczu Walkman®.

Specyfikacja Sony NW-ZX507

Moc wyjścia słuchawkowego0,4–1,1 mW (32 Ω).
Pasmo przenoszenia20–40 000
Korekcja tonówTak
Baterialitowo-jonowa, pełne ładowanie 6,5 godz.
Czas pracyMP3 (128 kb/s) / gniazdo stereo mini-jack: 20 godzin, MP3 (128 kb/s) / symetryczne złącze standardowe: 19 godzin, AAC (256 kb/s) / gniazdo stereo mini-jack: 20 godzin, AAC (256 kb/s) / symetryczne złącze standardowe: 19 godzin, FLAC (192 kHz / 24 bity) /
Wymiary (S x W x G) mmok. 57,9 x 122,6 x 14,8
Waga kg0,164
InneBezpośrednie źródło (Direct), 10-pasmowy korektor, DSEE HX, korektor faz prądu stałego, kompresor dynamiki, funkcja Vinyl Processor; MP3 (.mp3): 32–320 kb/s (obsługuje zmienną przepustowość (VBR)) / 32, 44,1, 48 kHz, WMA (.WMA): 32–192 kb/s

Opinie o Sony NW-ZX507

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: