Głośnik podstawkowy PSB Speakers Image B4

PSB Image B4 to podstawkowa kolumna głośnikowa. Ta 2-drożna konstrukcja idealnie sprawdza się również jako głośnik efektowy w systemach kina domowego. Model Image B4 wyposażony jest w 25-mm tytanową kopułkę wysokotonową z ferrofluidem i neodymowym magnesem. Zakres średnio- i niskotonowy odtwarza 102-mm przetwornik z polipropylenową membraną wzmacnianą przez materiał ceramiczny. Sekcję niskotonową wspomaga system bass reflex.


Mimo swoich kompaktowych rozmiarów PSB Image B4 zapewnia więcej niż wystarczającą ilość dźwięku, aby bez problemu stworzyć pejzaż muzyczny, którego oczekuje słuchacz. Projektanci zapewnili kolumnie dyskretną obudowę, która z łatwością integruje się z zestawem kina domowego lub wielokanałowymi systemami. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, możliwościom i przystępnej cenie ten model jest doskonałym rozwiązaniem dla dzisiejszych nowoczesnych mieszkań.

Specyfikacja PSB Speakers Image B4

Opinie o PSB Speakers Image B4

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: