Słuchawki nauszne P7 Wireless Bowers & Wilkins

Najnowsze słuchawki Bowers & Wilkins P7 Wireless to ewolucja utytułowanego modelu P7, która jeszcze bardziej podnosi poprzeczkę pod względem jakości brzmienia i funkcjonalności. Wykorzystując rozwiązania techniczne stosowane w zestawach głośnikowych Bowers & Wilkins, P7 Wireless dostarczają zapierający dech w piersiach, detaliczny dźwięk, jednocześnie urzeczywistniając łatwość i niezawodność bezprzewodowego połączenia dzięki Bluetooth aptX.

Wokółuszny model P7 Wireless został zaprojektowany i zoptymalizowany przez inżynierów, którzy stworzyli flagową serię kolumn głośnikowych 800 Diamond. Tak jak przewodowa wersja, słuchawki P7 Wireless wykorzystują specjalnie opracowane rozwiązania akustyczne, aby dostarczyć najwyższej jakości dźwięk podczas ruchu. Nowe przetworniki wyposażone są w membrany, które zostały wzbogacone o kluczowe technologie wywodzące się z zaawansowanych konstrukcji głośnikowych Bowers & Wilkins. Efektem jest precyzyjniejszy i lepiej kontrolowany ruch, co stanowi kolejny krok naprzód pod względem jakości dźwięku w słuchawkach.

B&W P7 Wireless

Słuchawki P7 Wireless wyposażone są we wbudowany akumulator, który zapewnia energię na aż 17 godzin ciągłego odsłuchu – to imponujący wynik w klasie bezprzewodowych słuchawek. Dzięki temu słuchawki będą cieszyły użytkownika nawet podczas bardzo długich podróży. Ponadto dołączony przewód USB umożliwia ładowanie słuchawek bezpośrednio z laptopa, co znacząco ułatwia korzystanie ze słuchawek. Komfort użytkowania zwiększa innowacyjny mechanizm składania. Gdy słuchawki są nieużywane, można je z łatwością złożyć i umieścić w dołączonym etui ochronnym.

Model P7 Wireless wykorzystuje najwyższej jakości materiały, w tym aluminium i wykończenie z owczej skóry. Ultramiękkie poduszki wokółuszne gwarantują wysoki poziom komfortu nawet podczas najdłuższych sesji odsłuchowych. Funkcjonalność słuchawek zwiększa możliwość pracy w tradycyjnym, przewodowym trybie. Wystarczy zdjąć jedną z poduszek, aby móc podłączyć dostarczany wraz ze słuchawkami przewód. Ponadto sterowanie odtwarzaniem muzyki ułatwiają wbudowane w nauszniki przyciski.

B&W P7 Wireless

Specyfikacja Bowers & Wilkins P7 Wireless

Impedancja (Ω)22
Pasmo przenoszenia (Hz)10 - 20 000
Zniekształcenia (%)<0.3% (1kHz/10mW)
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeMini Jack (3.5mm)
Odłączany przewódTak
SkładaneTak
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg0.323

Opinie o Bowers & Wilkins P7 Wireless

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: