Słuchawki nauszne Bowers & Wilkins P5 Wireless

Słuchawki Bowers & Wilkins P5 Wireless to pierwsze w historii firmy słuchawki bezprzewodowe. Ta najnowsza konstrukcja brytyjskiego producenta przekonuje wszechstronnością, którą zawdzięcza m.in. technologii Bluetooth aptX, wewnętrznemu akumulatorowi oraz wbudowanemu pilotowi zdalnego sterowania i mikrofonowi.

P5 Wireless konstrukcyjnie opierają się na modelu P5 Series 2 i podobnie jak on wyposażone są w zaawansowane podzespoły oraz luksusowe materiały. Perfekcyjnie dopracowane przetworniki, w połączeniu z technologią Bluetooth aptX, zapewniają wierny i naturalny dźwięk muzyki odtwarzanej z dowolnego źródła – smartfonu, tabletu, komputera czy jakiegokolwiek innego odtwarzacza.


Obsługę słuchawek P5 Wireless ułatwia wbudowane zdalne sterowanie, za pomocą którego można zarządzać odtwarzaniem muzyki, a także aktywować/kończyć połączenie telefoniczne. Wszystko bez potrzeby wyjmowania urządzenia źródłowego np. z kieszeni. Sterowanie słuchawkami przebiega w sposób intuicyjny, a funkcjonalność modelu zwiększają dwa wbudowane mikrofony, które gwarantując doskonały dźwięk rozmów telefonicznych.

Projektanci wyposażyli P5 Wireless w bardzo pojemny akumulator, dzięki któremu słuchawki po pełnym naładowaniu baterii mogą pracować przez aż 17 godzin. Do ładowania służy dołączony przewód USB przeznaczony do podłączenia słuchawek do komputera. Ponadto P5 Wireless wyposażone są w dodatkowy kabel audio, który umożliwia tradycyjne, przewodowe połączenie z odtwarzaczami muzyki.

Specyfikacja Bowers & Wilkins P5 Wireless

Impedancja (Ω)22
Pasmo przenoszenia (Hz)10 Hz - 20 kHz
Zniekształcenia (%)≤ 0,4
Czułość (dB/V)108
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeMini Jack (3.5mm), Jack (6.3mm)
Odłączany przewódTak
SkładaneTak
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg0,195
Materiał wykończeniaNaturalna skóra

Opinie o Bowers & Wilkins P5 Wireless

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(4 oceny)

 • 5 4
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

4 opinie

 1. Krzysztof

  Ocena:
  Ocena: 5
  Świetne słuchawki z klasycznym wyglądem i brzmieniem ;)
 2. Hubert

  Ocena:
  Ocena: 5
  Mam ogromny sentyment do firmy B&W ze względu na ich kolumny które grają naprawdę świetnie, szczególnie z dobrej jakości sprzętem. Nie sądziłem jednak, że słuchawki od nich również utrzymają ten wysoki poziom. Sterowanie za pomocą telefonu przez bluetooth, dobre wygłuszenie otoczenia i funkcja odbierania rozmów przez mikrofon to tylko dodatkowe atuty, które oprócz samego dźwięku (który swoją drogą jest cudowny) sprawiają że dane słuchawki są godne polecenia!
 3. Kamas

  Ocena:
  Ocena: 5
  Super słuchawki zdążyłem wyhaczyć je na promocji, grają rewelacyjnie .
 4. Jarek

  Ocena:
  Ocena: 5
  Jestem bardzo przywiązany do tej marki i nie zawiodłem się słuchawki prezentują się super jeśli chodzi o brzmienie, a i wykonane na wysokim poziomie.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: