Marka: IsoTek

EVO3 Titan One

8 799 zł
/ sztuka

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 440 zł

Sprawdź szczegóły

IsoTek EVO3 Titan One - kondycjoner sieciowy

EVO3 Titan One, należący do linii produktów IsoTek Mosaic, wprowadza wielokrotnie nagradzaną innowacyjną technologię Direct-Coupled firmy IsoTek na nowy poziom, oferując zaawansowany kondycjoner o niskiej impedancji w najmniejszej możliwej obudowie.

MOSAIC


Suma jakości


Nowa seria kompaktowych systemów filtrujących w eleganckim niewielkim formacie, które zapewniają najwyższą wydajność. Urządzenia IsoTek serii Mosaic równoważą doskonałe kondycjonowanie mocy, stabilizację napięcia i generowanie sinusoidy sieciowej we wszystkich komponentach, które można wybrać, aby zaspokoić wszelkie potrzeby systemu audio lub audiowizualnego. Stwórz własne rozwiązanie czystej energii. Wybierz EVO3 Mosaic Genesis, hybrydowy kondycjoner łączący najwyższą generację sinusoidy IsoTek oraz obwody wysokoprądowe. Dodaj Mosaic Titan, aby zwiększyć wydajność wysokoprądową dzięki wielokrotnie nagradzanej technologii Direct-Coupled © firmy IsoTek. Poszczególne elementy, które tworzą perfekcyjnie zaaranżowane rozwiązania - to IsoTek Mosaic.

Rekomendowane dla systemów o wartości: 45 000 – 175 000 PLN.

IsoTek EVO3 Titan One

• Usuwa zakłócenia sieciowe zarówno w trybie wspólnym, jak i różnicowym*.
• Dedykowane pojedyncze gniazdo zapewnia czyste źródło prądu o wysokim natężeniu, niskiej impedancji i niskim poziomie zniekształceń.
• Unikalny system filtrujący, który redukuje RFI** o 82 dB (standard 50 omów) do zakresu częstotliwości 5 Hz.
• Okablowanie wewnętrzne: PCOCC lity, posrebrzany rdzeń miedziany z dialektrykiem powietrznym i z FEP.
• 3680 W wysokiej mocy czystego prądu.
• Kompaktowa i elegancka konstrukcja o szerokości zaledwie 75 mm umożliwiająca umieszczenie 6 jednostek obok siebie na stojaku na sprzęt
• Możliwość połączenia kilku jednostek razem, tak aby potrzebny był tylko jeden kabel zasilający.
Dostarczany z nagradzanym kablem zasilającym Premier firmy IsoTek

Titan One jest kondycjonerem, łączącym w sobie kompaktową budowę oraz wysoką wydajność, przeznaczonym do sprzętu wysokoprądowego np. wzmacniaczy mocy, subwooferów, czy kolumn głośnikowych. Urządzenie wykorzystuje unikatową technologię Direct Coupled Design wywodzącą się z Ultimate Series Genesis.

Kondycjoner świetnie sprawdza się w przypadku wysokoprądowych i będzie dostarczał moc ciągłą o wysokości 3680 W z pojedynczego złącza. Titan One jest w pełni samodzielnym modelem, które można łączyć w grupę z innymi egzemplarzami (do sześciu sztuk) np. Genesis One lub Titan, wykorzystując kabel połączeniowy. W ten sposób eliminuje się konieczność stosowania kilku kabli zasilających z gniazdek ściennych do każdego egzemplarza.

Recenzja: 

„EVO3 Titan One pozwala Twojemu systemowi stworzyć naprawdę imponujący, stabilny, holograficzny, trójwymiarowy dźwięk. Lepiej zdefiniowany, dokładniejszy i bardziej czytelny. To świetny sposób na pokazanie, w jaki sposób Twoje wysokiej klasy komponenty mogą naprawdę grać na 100% - i możesz być zaskoczony, jak dobrze może to być. ”

Hi-Fi Voice - kwiecień 2018

* Szumy różnicowe są generowane przez zasilacze we wszystkich urządzeniach elektronicznych, podczas gdy szum sieci wspólnej jest wprowadzany przez zakłócenia radiowe i komunikację bezprzewodową.
** Zakłócenia częstotliwości radiowej

Specyfikacja IsoTek EVO3 Titan One

Opinie o IsoTek EVO3 Titan One

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: