Marka: IsoTek

EVO3 Sirius

Special Price 1 599 zł Regular Price 2 599 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2599 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

IsoTek EVO3 Sirius - listwa zasilająco - filtrująca

EVO3 Sirius to wydajna, wielokrotnie nagradzana listwa zasilająca, z linii produktów IsoTek Performance, która poprawia wydajność naszych komponentów audio oraz chroni je przed powstającymi zakłóceniami sieciowymi i niespodziewanymi spięciami. Specjalny system uchwytów ściennych pozwala na umocowanie produktu od IsoTek w dogodnym dla nas miejscu.

PERFORMANCE

Zmaksymalizuj swoją rozrywkę

Bez zasilania sieciowego nie może działać żaden komponent audio czy audiowizualny. Twoja przyjemność ze słuchania muzyki jest ograniczana przez zanieczyszczenie szumem sieci - może to być szum z sieci różnicowej lub wspólnej. Szumy różnicowe są generowane przez zasilacze we wszystkich urządzeniach elektronicznych, podczas gdy szum sieci wspólnej jest wprowadzany przez zakłócenia radiowe i komunikację bezprzewodową, które stają się coraz bardziej powszechne. Dzięki urządzeniom ISO TEK z serii PERFORMANCE usłyszysz znacznie lepszą jakość dźwięku, z większą liczbą szczegółów i większym zakresem dynamiki. Wszystkie Twoje komponenty zostaną ulepszone i zabezpieczone, co pozwoli Ci osiągnąć najlepszą możliwą wydajność przy każdym odsłuchu.
 
Rekomendowane dla systemów o wartości: 13 000 - 65 500 PLN

IsoTek EVO3 Sirius

• Usuwa zakłócenia sieciowe trybu wspólnego i różnicowego*.
• Redukcja RFI** 40dB.
• Niezależne gniazda wyjściowe - nie są ze sobą połączone, zatrzymując zanieczyszczenie krzyżowe zakłóceń w trybie różnicowym.
• Unikalna indukcyjna brama oporowa optymalizuje izolację między każdym z sześciu gniazd.
• KERP © (Ścieżka Równego Oporu Kirchhoffa) zapewnia równą oporność i równe dostarczanie mocy we wszystkich wyjściach.
• 22.500 A natychmiastowej ochrony, z unikalnym systemem ochrony sekwencyjnej IsoTek.
• Okablowanie wewnętrzne - wielożyłowa, posrebrzana miedź OFC z dielektrykiem PTFE.
• Maksymalna moc ciągła 2300 W.
• Chroni wrażliwą elektronikę przed przepięciami i skokami napięcia
• Dołączony zestaw do montażu na ścianie

Sirius jest listwą zasilającą o wymiarach 88 x 50 x 480 mm składającą się z sześciu indywidualnych gniazd i centralnej sieci filtrów. Urządzenie pozwala na zredukowanie szumu radiowego na poziomie 40 dB, zostało także wyposażone w innowacyjny system zabezpieczenia sekwencyjnego IsoTek i ma na celu m.in. usuwanie zakłóceń sieciowych w trybach wspólnym i różnicowym.

Listwa Sirius wykorzystuje również Ścieżkę Równego Oporu Kirchhoffa (KERP), która pozwala na równomierne dostarczanie mocy do wszystkich gniazd. W ten sposób żadne z gniazdek nie uzyskuje energii przed następnym i udaje się wyeliminować powszechny problem w wielu innych produktach zasilających, które łączą gniazda wyjściowe w łańcuch.

Okablowanie wewnętrzne Sirius zostało wykonane z posrebrzanej miedzi beztlenowej z izolacją FEP i powietrznym dielektrykiem. Maksymalna moc ciągła listwy wynosi 2300 W. Sirius zapewnia także ochronę dla urządzeń elektrycznych przed skokami napięcia i niebezpiecznymi spięciami. Wytrzymała budowa listwy zasilającej sprawia, że produkt od firmy IsoTek bez trudu można zamontować np. na ścianie czy za systemem audio.

 

* Szumy różnicowe są generowane przez zasilacze we wszystkich urządzeniach elektronicznych, podczas gdy szum sieci wspólnej jest wprowadzany przez zakłócenia radiowe i komunikację bezprzewodową.
** Zakłócenia częstotliwości radiowej

Specyfikacja IsoTek EVO3 Sirius

Opinie o IsoTek EVO3 Sirius

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: