Marka: IsoTek

EVO3 Sigmas

Special Price 13 999 zł Regular Price 18 699 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11499 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

IsoTek EVO3 Sigmas - kondycjoner sieciowy

Jednym z najbardziej korzystnych usprawnień w jakie można zaopatrzyć dowolny system audio jest EVO3 Sigmas, należący do linii produktów IsoTek Select – kondycjoner, który znacznie poprawia jakość dźwięku naszych urządzeń poprzez m.in. poprawę artykulacji basów i rozszerzenie zakresu częstotliwościowego.

SELECT 
Poszukiwanie doskonałości

Utrzymanie czystego środowiska dla systemu audio lub audio - wideo jest niezbędne. Wielokrotnie nagradzane produkty z linii Select firmy IsoTek gwarantują dostarczenie Twojemu systemowi czystej mocy, zapewniając najwyższą możliwą jakość dźwięku przy każdym odsłuchu. Posiadanie produktu IsoTek z linii Select zmaksymalizuje przyjemność ze słuchania muzyki dzięki innowacyjnym, zastrzeżonym technologiom, które przez niezależnych ekspertów zostały uznane za najlepsze w swojej klasie cenowej i których jakość została potwierdzona przez liczne recenzje i nagrody przyznawane przez redakcje czasopism branżowych nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także w całej Europie, Ameryce i na Dalekim Wschodzie.

Rekomendowane dla systemów o wartości: 50 000 PLN - 155 000 PLN

Urządzenia firmy IsoTek mają na celu zmaksymalizowanie przyjemności z odsłuchu, która może być niepełna przez zanieczyszczenia i powstający hałas. Sigmas ma za zadanie m.in. eliminowanie zakłóceń sieciowych w trybach wspólnym i różnicowym*, tak aby przekazywana do np. systemu audio moc była jak najbardziej pełna oraz czysta. Za odpowiednią izolację odpowiada sześć niezależnych portów filtrujących pomiędzy wszystkimi gniazdami elektrycznymi.

IsoTek EVO3 Sigmas

 • Usuwa szum sieciowy zarówno w trybie wspólnym, jak i różnicowym.*
 • Redukcja RFI** 75dB
 • Sześć wyjątkowych portów filtrujących zapewnia optymalną izolacją między wszystkimi gniazdami. Dwa gniazda wysokoprądowe zintegrowane z obwodem Titan Direct-Coupled ©. Cztery gniazda wyposażone są w unikalny obwód Adaptive Gating © IsoTek, który automatycznie wykrywa obciążenie.
 • Wyświetlacz LED pokazujący napięcie i zniekształcenie THD*** sieci.
 • KERP © (Ścieżka Równego Oporu Kirchoffa). Gwarantuje równą oporność i równe dostarczanie mocy we wszystkich wyjściach.
 • 108 000A natychmiastowej ochrony.
 • Okablowanie wewnętrzne z posrebrzanej miedzi PCOCC z rdzeniem stałym z FEP i dielektrykiem powietrznym.
 • Dwa gniazda wysokoprądowe o mocy ciągłej 3680W; cztery gniazda średnioprądowe o mocy 2300W.
 • Wysoka wydajność impulsowa dzięki dwóm dedykowanym gniazdom wysokoprądowym (16 mA)
 • Odpowiedni dla wszystkich komponentów audio lub audio – wideo.
 • Kompaktowa i elegancka konstrukcja o szerokości szafki
 • Pełna aktualizacja systemu
 • Dostarczany z nagradzanym kablem zasilającym Premier firmy IsoTek
IsoTek EVO3 Sigmas

Projektanci zastosowali technologię Direct Coupled Design firmy Titan, dzięki czemu Sigmas może dostarczać wysoką moc o niskiej implementacji do dwóch gniazd. Te wyjścia zostały specjalnie stworzone dla wzmacniaczy mocy, aktywnych głośników, czy subwooferów. Kolejne cztery gniazda są już przeznaczone dla wszystkich innych urządzeń, np. odtwarzacza CD, projektora lub przedwzmacniacza.

Sigmas wyróżnia się obudową ze stali i obrobionego aluminium, a także okablowaniem wewnętrznym, które zostało wykonane ze specjalnej posrebrzanej miedzi z izolacją FEP i powietrznym dielektrykiem. Urządzenie udostępnia również dwa wyjścia wysokoprądowe o mocy ciągłej 3680 W oraz cztery gniazda średnioprądowe dostarczające moc ciągłą 2300 W.

W przypadku gniazd wysokoprądowych wykorzystywana jest część obwodu Titan Direct-Coupled, natomiast cztery wyjścia średnioprądowe wyposażone zostały w unikatowy układ IsoTek Adaptive Gating, który automatycznie wykrywa obciążenie.

Kondycjoner zmniejsza również szum radiowy na poziomie 75 dB i wykorzystuje technologię KERP (Ścieżka Równego Oporu Kirchhoffa), która pozwala na równomierne dostarczanie mocy do wszystkich gniazd. W ten sposób eliminowany jest powszechny problem, występujący w przypadku innych produktów zasilających, które łączą gniazda wyjściowe w łańcuch.

„Dźwięk w górnym rejestrze staje się uporządkowany i spokojny, bas zyskuje na gęstości. W środku pojawia się jasność, ale jednocześnie ujawnia się wiele nowych kolorów tonalnych. Dźwięk jako całość staje się bardziej przyjemny i interesujący. EVO3 Sigmas otrzymuje nagrodę Experts Choice. ”

Audio Video - kwiecień 2017

„Nie wyobrażam sobie poważnego systemu high-end w wysokiej cenie bez EVO3 Sigmas. Idealna instalacja do odtwarzania muzyki powinna być zawsze budowana wokół Sigmas, ponieważ stanowi on serce systemu wysokiej jakości.”

i-fidelity - maj 2016

„IsoTek produkuje najnowocześniejsze urządzenia zasilające. Mogę zdecydowanie polecić IsoTek EVO3 Sigmas.”

The Absolute Sound Magazine, Ameryka - czerwiec 2015

„Istnieje bardzo niewiele produktów, które mogą zapewnić ulepszenie dla całego systemu składającego się z wielu jednostek, ale jest to zdecydowanie jeden z nich. Jeśli szukasz całościowej poprawy dla swojego systemu, EVO3 Sigmas jest właściwym wyborem.”

Magazyn Hi-Fi Choice

IsoTek EVO3 Sigmas nagrody

* Szumy różnicowe są generowane przez zasilacze we wszystkich urządzeniach elektronicznych, podczas gdy szum sieci wspólnej jest wprowadzany przez zakłócenia radiowe i komunikację bezprzewodową.
** Zakłócenia częstotliwości radiowej
***THD to skrót od angielskich słów Total Harmonic Distorsion, czyli po polsku Współczynnik Zawartości Harmonicznych. THD jest najpopularniejszą miarą zniekształceń nieliniowych w urządzeniach audio i innych urządzeniach elektronicznych.

Specyfikacja IsoTek EVO3 Sigmas

Opinie o IsoTek EVO3 Sigmas

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(7 ocen)

 • 5 7
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

7 opinii

 1. Filip

  Ocena:
  Ocena: 5
  Ten model pokazuje ile może dać porządny kondycjoner względem listwy zasilającej. Czarne tło, dynamika, klarowność, bas; to wszystko się poprawiło znacząco. Nawet nie spodziewałem się aż takiej różnicy. Sprzęt nie mam jakiś hi-endowy: Hegel H190 z Elac Vela 407. Oczywiście kondycjoner już z myślą o przyszłościowym zestawie Elac Concentro i Hegel H600. Zobaczymy jak się życie potoczy…
 2. Szymon

  Ocena:
  Ocena: 5
  Faktycznie poprawa jest znaczaca. Nie byłem jakos nastawiony na zakup, miał zrobić wrazenie, no i zrobil. W moim systemie Hegel H390 i ProAc Response D20R ten kondycjoner wprowadzil poprawe. Kontrola basu na plus, dynamika na plus, do tego wszystko się uporzadkowalo. Jest tez czyściej.
  Isotek wykonany jest solidnie, w zestawie producent daje przewod Premier, taki sam dokupiłem do wzmacniacza.
 3. Karol H

  Ocena:
  Ocena: 5
  Przesiadka z listwy tego samego producenta w moim przypadku. Ten model wprowadził większy spokój, dźwięk jest bardziej czysty. Póki co gra z przewodem z zestawu Isotek Premier, jednak będę testował coś z wyższej półki jeszcze. Wykonanie bardzo porządne, kondycjoner swoje waży i sprawia wrażenie porządnego klocka od samego patrzenia i rozpakowywania. Wyświetlacz to taki dodatkowy bajer, który można oczywiście wyłączyć. Dwie osobne sekcje dla wzmacniaczy i reszty. Jestem bardzo zadowolony.
 4. Karol H

  Ocena:
  Ocena: 5
  Przesiadka z listwy tego samego producenta w moim przypadku. Ten model wprowadził większy spokój, dźwięk jest bardziej czysty. Póki co gra z przewodem z zestawu Isotek Premier, jednak będę testował coś z wyższej półki jeszcze. Wykonanie bardzo porządne, kondycjoner swoje waży i sprawia wrażenie porządnego klocka od samego patrzenia i rozpakowywania. Wyświetlacz to taki dodatkowy bajer, który można oczywiście wyłączyć. Dwie osobne sekcje dla wzmacniaczy i reszty. Jestem bardzo zadowolony.
 5. Bulaj

  Ocena:
  Ocena: 5
  Do czasu wzięcia tego ustrojstwa do domu, nie miałem pojęcia jak duży wpływ na efekt końcowy ma zasilanie. Sprzęcik do tej pory grał na listwie Taga do audio. Po wpięciu Isoteka poprawiło się praktycznie wszystko. Do tej pory wzmacniacz miałem podłączony bezpośrednio do ściany, bo przez listwę grał zdecydowanie gorzej. Nie miał dodatkowego zabezpieczenia, ale nie było innego wyjścia. Teraz mam wszystko wpięte w Isoteka. Sekcja dla wzmacniacza jest osobna z sekcją niskoprądową.
  Tak więc kolejny krok to zabawa w przewody zasilające. Będę pożyczał i testował.
 6. Jędrek

  Ocena:
  Ocena: 5
  Wpływ tego kondycjonera jest więcej niż słyszalny. Miałem okazję testować go na zestawie Luxman L-507 z kolumnami B&W 702 S2 i odtwarzaczem Luxman D-03X.
  Porównanie: sprzęt wpięty bezpośrednio do gniazdka w ścianie VS pod kondycjonerem. Szczerze nie spodziewałem się aż takiej poprawy i zbyt długo to bagatelizowałem. Miałem okazję sprawdzić także wpływ przewodów zasilających na dźwięk i tutaj także kopara mi opadła. Wracając jednak do Isotek Sigmas. Osobna sekcja dla wzmacniaczy i osobna dla urządzeń nie potrzebujących aż takiego prądu. Pod Sigmasem dźwięk był bardziej czysty, wszystko takie jakby lepiej poukładane. Po wpięciu znowu do ściany, pojawił się „bałagan”. Dziękuję za możliwość sprawdzenia wszystkiego.
 7. Cezary

  Ocena:
  Ocena: 5
  Zmieniłem listwę Monstera na ten kondycjoner. Z zasilaniem czekałem na sam koniec budowania mojego zestawu i na obecnym systemie złożonym z elektroniki Luxman i kolumn Vienna Acoustics różnica na zasilaniu jest więcej niż zauważalna. Po wpięciu w system Sigmasa, dźwięk dostał wigoru, jest jakby bardziej czysty. Osobne gniazdka dla wzmacniacza i osobne dla źródeł o małych poborach prądu faktycznie mają sens. Wyświetlacz może pokazywać jaki faktycznie prąd dociera do kondycjonera. Super.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: