Marka: IsoTek

EVO3 Polaris

1 799 zł
/ sztuka

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 90 zł

Sprawdź szczegóły

IsoTek EVO3 Polaris - listwa zasilająco - filtrująca

 

DISCOVERY


Rozpocznij swoją podróż


Odkryj nagradzaną gamę systemów kondycjonowania mocy IsoTek opracowanych w celu poprawy, ulepszenia i ochrony wrażliwych komponentów audio, które posiadasz. Zasilanie to pierwsze wejście do dowolnego domowego systemu rozrywki; prąd przepływa przez system, wykorzystywany jest przez każdy komponent do tworzenia sygnału, który porusza jednostki napędowe głośników i dostarcza piksele na ekranie. To, co widzimy i słyszymy, jest ukształtowane z energii elektrycznej - i jest to „surowiec”, z którego powstaje „sztuka”. Seria Discovery oferuje niedrogi sposób nie tylko ochrony inwestycji przed niebezpiecznymi przepięciami i skokami napięcia, ale także gwarantuje najlepszą możliwą wydajność przy każdym słuchaniu.
 
Rekomendowany do systemów o wartości do 14 000 PLN

 

Listwa zasilająca Polaris jest praktycznym, a zarazem ekonomicznym usprawnieniem dowolnego systemu audio lub audiowizualnego. Sześć wbudowanych gniazd wyjściowych zapewnia naszym urządzeniom konieczną ochronę przed powstającymi zakłóceniami sieciowymi oraz poprawia ich wydajność.

• Usuwa zakłócenia sieciowe trybu wspólnego i różnicowego.*
• Redukcja RFI** 30dB.
• Niezależne wyloty zatrzymują zanieczyszczenia krzyżowe w trybie różnicowym.
• Unikalna topologia filtra delta poprawia wydajność produktu.
• 13 500 A ochrony natychmiastowej, z unikalnym systemem ochrony sekwencyjnej IsoTek.
• Okablowanie wewnętrzne; wielodrutowa, posrebrzana miedź OFC z dielektrykiem PTFE.
• Maksymalna moc ciągła 2300 W.

IsoTek EVO3 Polaris

Polaris jest elegancką, kompaktową listwą zasilającą o wymiarach 480 x 80 x 45, składającą się z sześciu indywidualnych gniazd, które łączą się z centralną płytką. Urządzenie zmniejsza szum radiowy na poziomie 30 dB i zostało wyposażone w unikatowy system zabezpieczenia sekwencyjnego IsoTek, a maksymalna moc ciągła produktu wynosi 2300 W.

Celem listwy zasilającej Polaris jest m.in. eliminowanie zakłóceń w trybach wspólnym i różnicowym. Niezależne wyjścia usuwają zanieczyszczenia krzyżowe w trybie różnicowym, natomiast rozmieszczenie okablowania listwy zapobiega powstawaniu szumów.

Produkt od IsoTek wyróżnia się nowoczesnym sposobem dostarczanie energii do poszczególnych gniazd – moc do każdego z nich trafia równomiernie. W ten sposób udaje się wykluczyć kłopot powszechny dla innych produktów zasilających, które łączą gniazda wyjściowe w łańcuch.

 

* Szumy różnicowe są generowane przez zasilacze we wszystkich urządzeniach elektronicznych, podczas gdy szum sieci wspólnej jest wprowadzany przez zakłócenia radiowe i komunikację bezprzewodową.
** Zakłócenia częstotliwości radiowej

Specyfikacja IsoTek EVO3 Polaris

Opinie o IsoTek EVO3 Polaris

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

 • 5 1
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

1 opinia

 1. Jaro 77

  Ocena:
  Ocena: 5
  Chyba najtańsza listwa zasilająca, na której nie słyszałem spadku dynamiki, a testowałem ich kilka w cenach 1000-2000 PLN.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: