Marka: IsoTek

EVO3 Genesis One

12 999 zł
/ sztuka

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 650 zł

Sprawdź szczegóły

IsoTek EVO3 Genesis One - regenerator sieciowy

EVO3 Genesis One to najbardziej zaawansowany system z linii produktów IsoTek Mosaic, generującym prawdziwą sinusoidę, zachowując przy tym ekstremalnie niskie zniekształcenia THD**. Urządzenie wyposażone zostało w aluminiową obudowę z w pełni funkcjonalnym wyświetlaczem, który wskazuje m.in. wchodzące napięcie, zniekształcenia THD** i częstotliwości sieci oraz zużycie energii.

 

MOSAIC

Suma doskonałości

Nowa seria kompaktowych systemów filtrujących w eleganckim niewielkim formacie, które zapewniają najwyższą wydajność. Urządzenia IsoTek serii Mosaic równoważą doskonałe kondycjonowanie mocy, stabilizację napięcia i generowanie sinusoidy sieciowej we wszystkich komponentach, które można wybrać, aby zaspokoić wszelkie potrzeby systemu audio lub audiowizualnego. Stwórz własne rozwiązanie czystej energii. Wybierz EVO3 Mosaic Genesis, hybrydowy kondycjoner łączący najwyższą generację sinusoidy IsoTek oraz obwody wysokoprądowe. Dodaj Mosaic Titan One, aby zwiększyć wydajność wysokoprądową dzięki wielokrotnie nagradzanej technologii Direct-Coupled © firmy IsoTek. Poszczególne elementy, które tworzą perfekcyjnie zaaranżowane rozwiązania - to IsoTek Mosaic.

Rekomendowane dla systemów o wartości: 45 000 – 175 000 PLN.

• Usuwa zakłócenia sieciowe zarówno w trybie wspólnym, jak i różnicowym*.
• Unikalny jednokomórkowy system generowania fal sinusoidalnych przekraczający 85 dB redukcji szumów, rozszerzający się do 0 Hz przy pracy w klasie wzmocnienia D z liniowym zasilaniem.
• 100 W całkowicie czystej mocy dla wszystkich komponentów systemu.
• Odpowiedni dla wszystkich systemów audio lub audio-wideo.
• Kompaktowa i elegancka konstrukcja o szerokości zaledwie 75 mm umożliwiająca umieszczenie 6 jednostek obok siebie na stojaku na sprzęt
• Dostarczany z nagradzanym kablem zasilającym Premier firmy IsoTek

IsoTek EVO3 Genesis One

Genesis One świetnie sprawdza się w przypadku komponentów o maksymalnej mocy 100 W z pojedynczego złącza. Urządzenie jest w pełni samodzielnym modelem, które można łączyć w grupę z innymi egzemplarzami np. Genesis lub Titan One, wykorzystując kabel połączeniowy. W ten sposób eliminuje się konieczność stosowania kilku kabli zasilających z gniazdek ściennych do każdego egzemplarza.

Kompaktowy regenerator generuje prawdziwą sinusoidę i wykorzystuje innowacyjną technologię wywodzącą się z Ultimate Series Genesis. Przyjemność z odsłuchu może być niepełna przez zanieczyszczenia i powstający hałas z sieci zasilającej. Genesis One ma na celu m.in. usuwanie zakłóceń sieciowych w trybach wspólnym i różnicowym. Uwagę zwraca okablowanie wewnętrzne urządzenia, które wykonane zostało z posrebrzanej miedzi PCOCC z izolacją FEP i powietrznym dielektrykiem.

* Szumy różnicowe są generowane przez zasilacze we wszystkich urządzeniach elektronicznych, podczas gdy szum sieci wspólnej jest wprowadzany przez zakłócenia radiowe i komunikację bezprzewodową.
** Zakłócenia częstotliwości radiowej

Specyfikacja IsoTek EVO3 Genesis One

Opinie o IsoTek EVO3 Genesis One

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: