Marka: Nordost

N2 Heimdall2 Kabel słuchawkowy 2m do słuchawek Audeze

Przewód słuchawkowy Nordost Heimdall 2

Wymagający użytkownicy najbardziej wyrafinowych dźwiękowo słuchawek, takich jak Audeze z serii LCD, oczekują najwyższej jakości brzmienia. Właśnie dla nich Nordost przygotował przewód słuchawkowy Heimdall 2. Pozwala on zastąpić standardowy kabel, aby jeszcze bardziej zwiększyć przestrzenność i naturalność dźwięku.

Rdzeń kabla Heimdall 2 tworzą przewodniki 32 AWG 7/40, które zostały indywidualnie zaizolowane i splecione w postaci skrętki Litz. Rozwiązanie to nie tylko zwiększa giętkość przewodu, lecz także eliminuje szum tryboelektryczny wewnątrz kabla i poprawia mechaniczne tłumienie. Listę zalet poszerza zwiększona wytrzymałość, bardzo pożądana cecha z punktu widzenia użytkowników. Zintegrowane z kablem włókna aramidowe gwarantują integralność mechaniczną całej konstrukcji i spełniają dodatkowo dwa zadania. Pierwszym jest redukowanie naprężeń w przewodnikach, przenosząc je właśnie do włókien aramidowych. Drugie zadanie to dalsza poprawa jakości dźwięku, co jest zasługą właściwości rezonansowych włókien.

W tak wyrafinowanym przewodzie nie mogło zabraknąć autorskiej, opatentowanej technologii Micro Mono-Filament z izolację FEP (Fluorinated Ethylene Propylene), która chroni przewodniki. Dzięki temu, i dzięki dalszym udoskonaleniom, przewód słuchawkowy Heimdall 2 działa dokładnie tak jak idealny kanał, który przenosi niezwykle realistyczny dźwięk z systemu hi-fi wprost do słuchawek.

Przewód słuchawkowy Heimdall 2 ma długość 2 m i od strony źródła zakończony jest 4-pinowym złączem XLR. Na przeciwległym skraju znajdują się 4-pinowe złącza umożliwiające współpracę ze słuchawkami Audeze z serii LCD. Do przewodu standardowo dołączane są dwie przejściówki. Obie wykorzystują taką samą konstrukcję i technologię, jak przewód słuchawkowy, ale mają różne końcówki: XLR – stereo mini-jack 3,5 mm oraz XLR – jack 6,3 mm.

Specyfikacja Nordost N2 Heimdall2 Kabel słuchawkowy 2m do słuchawek Audeze

Długość (m)2

Opinie o Nordost N2 Heimdall2 Kabel słuchawkowy 2m do słuchawek Audeze

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: