Marka: Audioquest

Golden Gate 1,5m Jack/RCA

Special Price 399 zł Regular Price 599 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 399 zł
  • Rodzaj: analogowy
  • Analogowe: RCA
  • Długość (m): 1,5
  • Materiał przewodnika: miedź

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 20 zł

Sprawdź szczegóły

Niemal magiczne miejsce, w którym ląd zbiega się z morzem, gdzie półwysep San Francisco sięga w górę od południa, a hrabstwo Marin rozpościera się w dół od północy, miejsce nazwane w 1846 r. przez kapitana Johna C. Fremonta „Chrysopylea”, co oznacza „golden gate”. Noszący tę samą nazwę most Golden Gate od 1937 r. do 1964 r. był najdłuższym wiszącym mostem na świecie. Po tym czasie pojawił się nowojorski Verrazano Narrows, dłuższy o zaledwie 18 m. Główne przęsło Golden Gate ma długość 1280 m i 27 m szerokości, a filary mostu wznoszą się na wysokość 227 m powyżej poziomu wody.

Lite przewodniki z miedzi o perfekcyjnej powierzchni (PSC): miedź o perfekcyjnej powierzchni charakteryzuje się zdumiewająco gładką i czystą powierzchnią. Odpowiednie technologie przetwarzania metalu chronią powierzchnię żyły na każdym etapie wyciągania oraz produkcji. Przy zachowaniu wysokiej czystości niskotlenowej miedzi oraz możliwie najgładszej powierzchni, uzyskuje się wspaniały przewodnik o bardzo niskich zniekształceniach. Od ponad 30 lat AudioQuest jest pionierem w stosowaniu najwyższej jakości metali, a szeroka gama ich zastosowań zadziwia nawet nas. PSC wyraźnie przewyższa poprzednie metale AudioQuesta, które kosztowały ponad dziesięć razy więcej. Elektryczna i magnetyczna interakcja pomiędzy żyłami w konwencjonalnym przewodzie stanowią największe źródło zniekształceń, powodujących często nieco zabrudzony, szorstki dźwięk. Lite przewodniki są kluczowym rozwiązaniem pozwalającym uzyskać przez Golden Gate bardzo czyste brzmienie.

Lita polietylenowa izolacja o wysokiej gęstości: Każdy materiał stały przylegający do przewodnika generuje w obwodzie zakłócenia. Izolacja żyły i materiał płytki drukowanej absorbują energię (straty). Część tej energii jest zachowywana, a następnie przesyłana z powrotem jako zniekształcenie. Polietylenowa izolacja o wysokiej gęstości minimalizuje te zakłócenia. Oba przewodniki Golden Gate otoczone są piankową izolacją polietylenową z powietrznym wypełnieniem, ponieważ powietrze nie pochłania energii, a polietylen wyróżnia się małymi stratami i łagodnym profilem zniekształceń. Dzięki wypełnieniu powietrzem pianki polietylenowej udało się uzyskać dużo mniejszy efekt braku ostrości, charakterystycznego dla innych materiałów.

System rozpraszania szumu (NDS) z wykorzystaniem metalowej warstwy: 100-procentowe pokrycie ochronne jest łatwe.  Ochrona przechwyconych zakłóceń radiowych przed modulowaniem uziemienia urządzenia wymaga systemu rozpraszania szumu. System rozpraszania szumu chroni przed przedostawaniem się do układu uziemienia urządzenia dużej ilości zakłóceń radiowych.

Podwójnie zbalansowana geometria asymetryczna: stworzona z myślą o  aplikacjach single-ended, podwójnie zbalansowana geometria asymetryczna obniża impedancję uziemienia dla zapewnienia głębszego i bardziej dynamicznego brzmienia. Podczas gdy wiele kabli single-ended wykorzystuje pojedynczą ścieżkę, zarówno dla uziemienia, jak i ochrony, podwójnie zbalansowany projekt rozdziela je i zapewnia lepszą wydajność przewodzenia sygnału.   

Pozłacane wtyki RCA spawane na zimno: Konstrukcja wtyków stosowanych w przewodzie Evergreen przewiduje połączenie pozbawione lutu, który jest powszechnym źródłem zniekształceń. Ponieważ powłoki uziemienia są wyciskane zamiast obrabiane maszynowo, o wyborze metalu decyduje jego własności, w tym małe zniekształcenia, a nie korzystne właściwości przy obróbce skrawaniem.

Specyfikacja Audioquest Golden Gate 1,5m Jack/RCA

Rodzajanalogowy
AnalogoweRCA
Długość (m)1,5
Materiał przewodnikamiedź
Profilplecionka

Opinie o Audioquest Golden Gate 1,5m Jack/RCA

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: