Marka: Audioquest

Black Beauty RCA

As low as 3 799 zł
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4199 zł
  • Rodzaj: analogowy
  • Analogowe: RCA
  • Materiał przewodnika: Solid Perfect-Surface Copper+
  • Rodzaj oplotu: syntetyczny

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 190 zł

Sprawdź szczegóły

Audioquest Black Beauty – interkonekt

Audioquest Black Beauty to zaawansowany interkonekt, który wchodzi w skład serii Mythical Creature amerykańskiego producenta. Znalazły się w nim sprawdzone rozwiązania techniczne, m.in. technika ZERO-tech oraz autorski system rozpraszania zakłóceń 6. poziomu.

Audioquest Black Beauty RCA

Złącza RCA lub XLR

Przewód Black Beauty zakończony jest - zależnie od wersji - złączami RCA lub XLR. Zastosowano w nim wysokiej jakości srebro Hanging-Silver bez obróbki mechanicznej, które projektanci nałożyli na miedź o dużej czystości. Interkonekty z wtykami RCA, przez dwużyłową konstrukcję, cechują się mniejszym przekrojem niż trzyżyłowe modele XLR.

ZERO-Tech

Aby wyeliminować zniekształcenia wynikające z niedopasowania impedancji między komponentami a łączącym je przewodem, projektanci sięgnęli po technikę ZERO-Tech. Zapewnia ona wysoką jakość transmisji i pozwala uzyskać czysty sygnał. Udało się to osiągnąć poprzez eliminację pola elektrostatycznego, umożliwiając liniowe (spójne oktawa po oktawie) rozpraszanie szumów o częstotliwości radiowej (RF).

Audioquest Black Beauty RCA

Izolacja ze spienionego polietylenu

Każdy stały materiał przylegający do przewodnika jest w rzeczywistości częścią niedoskonałego obwodu. Izolacja przewodów i materiały na płytki drukowane pochłaniają energię. Część tej energii jest magazynowana, a następnie uwalniana w postaci zniekształceń. Ponieważ powietrze nie pochłania prawie żadnej energii, a polietylen jest niskostratny i ma łagodny profil zniekształceń, spieniony polietylen o dużej zawartości powietrza powoduje znacznie mniejszy efekt nieostrości.

Przewodniki PSC+

W interkonekcie AudioQuest Black Beauty zastosowano przewodniki PSC+, które chronią przed odziaływaniami elektrycznymi i magnetycznymi. Ponadto pozwalają zredukować zniekształcenia powodowanych przez granice ziaren przewodnika, maksymalizując liniowe rozpraszanie szumów RF.

Efektywna ochrona przed zniekształceniami

Podobnie jak model Pegasus z serii Mythical Creature, interkonekt Black Beauty czerpie z zalet uregulowanych kierunkowo przewodników PSC+ (ang. Perfect-Surface Copper+). Wykorzystano tutaj także siatkę rezystancyjną z węgla i grafenu. Black Beauty ma także posrebrzane druty odprowadzające szumy RF (0,5%), aby poprawić redukcję zniekształceń i rozpraszanie szumu o częstotliwości radiowej. Zastosowane rozwiązania przełożyły się na czyste i naturalne brzmienie.

Audioquest Black Beauty - najważniejsze cechy:

  • Technika rozpraszania szumów RF ZERO-Tech
  • Dwa rodzaje złącz do wyboru: XLR lub RCA
  • Przewodniki PSC+ (Perfect-Surface Copper+) uregulowane kierunkowo
  • poziom rozpraszania zakłóceń
  • Wtyki wykorzystujące srebro bez obróbki mechanicznej (Hanging-Silver)
  • Posrebrzane druty odprowadzające szumy RF

 

Specyfikacja Audioquest Black Beauty RCA

Rodzajanalogowy
AnalogoweRCA
Materiał przewodnikaSolid Perfect-Surface Copper+
Rodzaj oplotusyntetyczny
InneZERO-TECH (NO CHARACTERISTIC IMPEDANCE) FOR LINEAR, WIDE-BANDWIDTH NOISE-DISSIPATION; SOLID PERFECT-SURFACE COPPER+ (PSC+) CONDUCTORS; LEVEL 6 NOISE-DISSIPATION; 0.5% Silver-Plated RF Drain-Wires;

Opinie o Audioquest Black Beauty RCA

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: