Marka: Audioquest

Evergreen 1m Jack/RCA

Special Price 379 zł Regular Price 399 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 348 zł
  • Rodzaj: analogowy
  • Analogowe: RCA
  • Długość (m): 1
  • Materiał przewodnika: miedź

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 19 zł

Sprawdź szczegóły

Most pływający Evergreen Point łączy Seattle z Bellevue i prowadzi przez jeziora Waszyngton. Od czasu otwarcia mostu w 1963 r. Evergreen Point dzięki długości wynoszącej 2285 m pozostaje najdłuższym mostem pływającym na świecie. Konstrukcja składa się z 33 stałych pontonów mierzących średnio 110 m długości i 18 m szerokości.

Lite przewodniki z długokrystalicznej miedzi (LGC): Zastosowanie litych przewodników ogranicza zniekształcenia spowodowane interakcjami zachodzącymi między nimi. Dzięki wykorzystaniu miedzi długokrystalicznej inżynierom AudioQuesta udało się zapewnić bardziej przejrzysty dźwięk w porównaniu ze standardowymi kablami OFHC (beztlenowa miedź o wysokiej przewodności). LGC ma mniej tlenków wewnątrz materiału przewodzącego, mniej zanieczyszczeń i lepszą strukturę mikrokrystaliczną, co owocuje zdecydowanie lepszymi parametrami.

Lita polietylenowa izolacja o wysokiej gęstości: Każdy materiał stały przylegający do przewodnika generuje w obwodzie zakłócenia. Izolacja żyły i materiał płytki drukowanej absorbują energię (straty), której część jest zachowywana, a następnie przesyłana z powrotem w postaci zniekształceń. Polietylenowa izolacja o wysokiej gęstości minimalizuje te zakłócenia. Oba przewody znajdujące się w kablu Evergreen otoczone są piankową izolacją polietylenową z powietrznym wypełnieniem. O takim rozwiązaniu zadecydowało to, że powietrze nie pochłania energii, a polietylen wyróżnia się małymi stratami i łagodnym profilem zniekształceń. Dzięki wypełnieniu powietrzem pianki polietylenowej udało się ograniczyć efekt braku ostrości, który charakteryzuje inne materiały.

System rozpraszania szumu (NDS) z wykorzystaniem metalowej warstwy: 100-procentowe pokrycie ochronne jest łatwe.  Ochrona przechwyconych zakłóceń radiowych przed modulowaniem uziemienia urządzenia wymaga systemu rozpraszania szumu. System rozpraszania szumu chroni przed przedostawaniem się do układu uziemienia urządzenia dużej ilości zakłóceń radiowych.

Podwójnie zbalansowana geometria asymetryczna: stworzona z myślą o  aplikacjach single-ended, podwójnie zbalansowana geometria asymetryczna obniża impedancję uziemienia dla zapewnienia głębszego i bardziej dynamicznego brzmienia. Podczas gdy wiele kabli single-ended wykorzystuje pojedynczą ścieżkę, zarówno dla uziemienia, jak i ochrony, podwójnie zbalansowany projekt rozdziela je i zapewnia lepszą wydajność przewodzenia sygnału.

Pozłacane wtyki RCA spawane na zimno: Konstrukcja wtyków stosowanych w przewodzie Evergreen przewiduje połączenie pozbawione lutu, który jest powszechnym źródłem zniekształceń. Ponieważ powłoki uziemienia są wyciskane zamiast obrabiane maszynowo, o wyborze metalu decyduje jego własności, w tym małe zniekształcenia, a nie korzystne właściwości przy obróbce skrawaniem.

Specyfikacja Audioquest Evergreen 1m Jack/RCA

Rodzajanalogowy
AnalogoweRCA
Długość (m)1
Materiał przewodnikamiedź
Profilplecionka

Opinie o Audioquest Evergreen 1m Jack/RCA

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: