Marka: Moon

Neo 240i

Moon Neo 240i

Zintegrowany wzmacniacz MOON Neo 240i

Najważniejsze cechy:

  • 32 bitowy przetwornik C/A (DSD256, PCM 384 kHz/32 bity)
  • złącza: Phono, SPDIF, optyczne, USB z obsługą high-res audio
  • tryb pracy „pass-through”
Wyposażony w kompatybilne z cyfrowymi  złącza audio i licznie analogowe wejścia cyfrowe oraz złącze Phono (MM) jest idealnym kandydatem na centralny element każdego systemu muzycznego i rozrywkowego. Wbudowany 32 bitowy przetwornik C/A obsługuje formaty DSD64, DSD128 i DSD256 oraz PCM do 384 kHz/32 bity.

Moon Neo 240i

50 W na kanał (8 Ω) napędza nawet najbardziej oporne zestawy głośnikowe. MOON Neo 240i dostarcza niezapomnianych wrażeń podczas odsłuchu i wiernie odtwarza dźwięki pomijane przez konstrukcje dużo droższe. Brzegi nut są ostre i wyraźne, cisza jest tak głęboka, jak otchłań, a solidność uderzenia bębna lub struny gitary jest głęboko satysfakcjonująca.


MOON Neo 240i komunikuje się z użytkownikiem za pomocą czytelnego wyświetlacza OLED na przednim panelu. Na frontowej ściance projektanci umieścili także wyjście słuchawkowe oraz wejście liniowe mini-jack umożliwiające podłączanie przenośnych odtwarzaczy muzycznych. Na tylnej ściance znajdziemy całą gamę złączy cyfrowych i analogowych, w tym wejście gramofonowe, dwa wejścia liniowe (RCA), port USB kompatybilny z high-res audio, a także po dwie pary wejść optycznych i SPDIF. Wymagających użytkowników ucieszą konfigurowalne wejścia analogowe, które mogą pracować w trybie „pass-through”. Rozwiązanie to można wykorzystać do łączenia urządzenia z procesorem kina domowego, wyposażonego we własną regulację poziomu głośności. 

Moon Neo 240i

We wzmacniaczu znajdziemy także wszystkie kluczowe elementy, których można oczekiwać od urządzenia MOON, tj. SimLink™ i porty RS-232 oraz IR, wykorzystywane podczas tworzenia niestandardowych instalacji audio.

Specyfikacja Moon Neo 240i

Moc wyjściowa2 x 50 W
Pasmo przenoszenia10Hz - 80kHz +0/-3dB
Stosunek sygnał/szum100dB
Zniekształcenia THD0.02%
Wyjście słuchawkoweTak
Tryb Pure DirectNie
Korekcja tonówNie
PilotTak
Głośniki A/BNie
TransformatorToroidalny
Wymiary (S x W x G) mm429 x 89 x 366
Waga kg11

Polecane Produkty

Akcesoria do Moon Neo 240i

Opinie o Moon Neo 240i

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: