Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Indiana Line Diva 660

Pełnowymiarowe, 3-drożne kolumny podłogowe Indiana Line, oznaczone numerem 660, to topowy model świetnie przyjętej linii modelowej Diva. Pasywna konstrukcja z podłogowym bass-refleksem o maksymalnej mocy 170 W i wadze 17,2 kg przykuwa uwagę luksusowym wykończeniem BLACK high gloss, które podkreśla wyróżniającą specyfikację i innowacyjną konstrukcję.

Diva 660 to przede cztery efektywne przetworniki – w tym dwa potężne niskotonowe woofery o średnicy 180 mm, które w połączeniu z podłogowym bass-refleksem pozwalają uzyskać głęboką i precyzyjną podstawę, która dopełnia bogate, naturalne i mocne brzmienie głośników.

Sekret sukcesu to w przypadku modelu Diva 660 kombinacja materiałów, zastosowanych do produkcji membran przetworników. Do produkcji średniotonowców użyto tu innowacyjnego materiału Curv®. To opatentowane rozwiązanie, wykonane z plecionego kompozytu polipropylenu, łączy w sobie lekkość, sztywność i wysoką odporność na uszkodzenia – cechy znajdujące zastosowanie w setkach produktów z najwyższej półki – w tym w akustyce, gdzie pozwalają dodać brzmieniu czystości oraz precyzji brzmieniowej, wyróżniającej kolumny Indiana Line na tle konkurencji.


Wykonane z plecionej celulozy membrany wooferów pozwalają uzyskać ciepłe i różnorodne brzmienie, które łagodnie równoważy wysokie tony tweetera. 26-milimetrowy przetwornik wysokotonowy osadzono tu w gumowej osłonie, co pozwoliło odseparować go od jakichkolwiek drgań własnych kolumny i dodać wysokim tonom precyzji i klarownego charakteru. 

Całość zamknięto w sztywnej konstrukcji z 18-milimetrowych paneli MDF, wzmocnionej 5 drewnianymi wieńcami (grubości 15 mm każdy) i wypełnionej żywicznym włóknem syntetycznym, odpornym na rozciąganie. Wentylowana, podwójnie wygłuszona konstrukcja, pokryta jest efektownym wykończeniem BLACK high gloss, które akcentuje możliwości głośników.

Efekt to precyzyjne, czyste i dalekie od koloryzowania brzmienie o szerokim paśmie przenoszenia 35-22 000 Hz, w którym wyraźnie dostrzegalne są zarówno obszerna podstawa, przestrzenne tony średnie i wyraźne wysokie zakresy. Zauważalna dbałość o szczegóły i bogactwo tonalne sprawiają, że głośniki te zapewniają wrażenia akustyczne na wysokim poziomie.

System3-drożny
ObudowaBass-reflex
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa30-170 W
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy2 x 180 mm
Przetwornik średniotonowy140 mm
Przetwornik wysokotonowy26 mm
Pasmo przenoszenia35-22000 Hz
Skutecznośćb.d.
Impedancja4-8 Ω
Częstotliwość podziału300/2800 Hz
Wymiary (S x W x G) mm230 x 950 x 300
Waga kg17.2
Wersje wykończeniaCzarny połysk
Innebi-wiring / bi-amping terminals

Marka: Indiana Line

Diva 660

3 298 zł /sztuka
  • System: 3-drożny
  • Obudowa: Bass-reflex
  • Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa: 30-170 W
  • Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy: 2 x 180 mm

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 165 zł

Sprawdź szczegóły
Diva 660 jest do kupienia w przyrostach co 2

Indiana Line Diva 660

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: