Marka: Bluesound

PULSE SOUNDBAR

Bluesound Pulse Soundbar

Bluesound - najlepszy system multiroom według What Hi-Fi

Bluesound po raz czwarty z rzędu zdobył tytuł „Produkt roku”, przyznawany przez redakcję magazynu „What Hi-Fi?”. W kategorii „Systemy multi-room” rodzina urządzeń Bluesounda pozostaje bezkonkurencyjna już od 2014 r.

Soundbar czy kino domowe

Bluesound Pulse Soundbar wynosi domową rozrywkę na całkowicie nowy poziom. Model ten został zaprojektowany tak, aby perfekcyjnie, i pięknie, współgrał z telewizorem, pozostając przy tym urządzeniem, które przewyższa funkcjonalnością zwykłe soundbary. Wykorzystując zaawansowane rozwiązania techniczne, z łatwością odwzorowuje huk eksplozji i dynamiczne riffy elektrycznej gitary, pozwalając doświadczać dźwięk tak jak nigdy dotąd. Dzięki wbudowanemu systemowi multi-room BluOS urządzenie może strumieniować sygnał audio do wielu odtwarzaczy Bluesounda w całym domu. Ponadto jako pierwszy na świecie soundbar high-res, Pulse Soundbar podnosi detaliczność muzyki na nieosiągalny dotychczas poziom, precyzyjnie odwzorowując naturalność dźwięku zapisanego w postaci plików 192 kHz/24 bity.

Bluesound Pulse Soundbar, podobnie jak pozostałe bezprzewodowe odtwarzacze sieciowe multi-room z rodziny Bluesound, w pełni obsługuje MQA. Format ten umożliwia odtwarzanie w czasie rzeczywistym plików muzycznych zachowując studyjną jakość dźwięku. Atutem tego rozwiązania jest to, że korzysta z łącza internetowego o takiej samej przepustowości, jak w przypadku plików z jakością CD. Opcja ta dostępna jest we wszystkich urządzeniach z zainstalowanym oprogramowaniem w wersji BluOS 2.2 lub wyższej. Dzięki wprowadzonemu udoskonaleniu Bluesound jest pierwszym bezprzewodowym systemem multi-room, który w pełni obsługuje technologię MQA.

Sterowanie głosowe Alexa

Dzięki funkcji sterowania głosowego, użytkownicy BluOS mają teraz jeszcze szerszy wachlarz opcji sterowania, które umożliwiają zarządzanie muzyką high-res i  multi-room, wliczając aplikację BluOS na smartfony, tablety i komputery, piloty zdalnego sterowania, sprzętowe sterowniki i integrację z domową automatyką, taką jak Crestron, Control4 i RTI. Do obsługiwanych poleceń należą m.in. odtwarzanie/pauza, następny/poprzedni, odtwarzanie losowe, włączanie/wyłączanie, a nawet zarządzanie listami odtwarzania dla większości bibliotek użytkownika i serwisów muzycznych.

Użytkownik może używać poleceń głosowych do przełączania pomiędzy wejściami dowolnego z odtwarzaczy BluOS, ustawiania dowolnych serwisów muzycznych, programowania stacji radiowych lub odtwarzania utworów z własnej biblioteki muzycznej podłączonej do sieci. Korzystając z potęgi Alexa AI (i w zależności od aktywnego serwisu muzycznego) użytkownicy mogą zapytać o to, co jest odtwarzane lub jaki będzie następny utwór, z jakiego albumu pochodzi nagranie lub zapytać o nazwisko artysty. Lista poleceń będzie rozszerzała się wraz z dodawaniem kolejnych funkcjonalności sterowania głosowego w różnych serwisach muzycznych.

Bluesound Pulse Soundbar


Ten rewolucyjny system high-res typu all-in-one wyposażony jest w 120-watowy wzmacniacz DirectDigital™, który za pomocą sześciu indywidualnych końcówek mocy zasila 8 przetworników umieszczonych w odizolowanych komorach wykonanych z tłoczonego aluminium. Rozwiązanie to gwarantuje niesamowity zakres dynamiki i zachwycający bas. Co więcej, korzystając z modelu Pulse Soundbar użytkownik może słuchać swojej ulubionej muzyki w taki sposób, w jaki chciałby ją usłyszeć – urządzenie udostępnia dwa tryby ułatwiające słuchanie dialogów, szeroki tryb muzyczny i szeroki tryb kinowy. Funkcjonalność soundbara zwiększa wbudowana łączność bezprzewodowa Bluetooth, która dzięki kodekowi aptX zapewnia jakość dźwięku zbliżoną do jakości charakterystycznej dla płyty CD.

Funkcjonalność modelu zwiększa wbudowane oprogramowanie BluOS. Za jego pomocą użytkownik może w pełni wykorzystać zalety rozbudowanego systemu multi-room, a także przesyłać pliki w studyjnej jakości, wykorzystując kodek audio MQA (Master Quality Authenticated). To pierwszy na świecie soundbar, który może pochwalić się takimi możliwościami. Dzięki licznym wejściom i wyjściom Pulse Soundbar staje się prawdziwym centrum rozrywkowym, a uniwersalność urządzenia zwiększa dostęp do internetowych stacji radiowych, serwisów muzycznych w chmurze, a także muzycznej biblioteki użytkownika.

Bluesound Pulse Soundbar

Idealny dźwięk dla Twojego TV

Specyfikacja Bluesound PULSE SOUNDBAR

Moc120 W
Wymiary (S x W x G) mm1073 x 141 x 70
Waga kg6.8

Polecane Produkty

Akcesoria do Bluesound PULSE SOUNDBAR

Opinie o Bluesound PULSE SOUNDBAR

4.5
Ocena:
Średnia ocen: 4.5

(2 oceny)

 • 5 1
 • 4 1
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

2 opinie

 1. Bartłomiej 17

  Ocena:
  Ocena: 5
  Genialny Soundbar. Dźwięk powala nawet bez subwoofera do tego bardzo przyjazna aplikacja.
 2. Bluesound fan

  Ocena:
  Ocena: 4
  To jest prawdziwy soundbar do muzyki! Jestem zaskoczony, bo przesłuchałem większość belek nawet sporo droższych i dopiero na tym usłyszałem to co chciałem. W trybie stereo niczego nie brakuje, no może basu, ale przy soundbarze to jest właściwie konieczne urządzenie. Jest osobny tryb do muzyki i filmu. Sprawdza się znakomicie, a sama obsługa poprzez aplikację BluOS to przyjemność. Warto postawić na Bluesounda. Nie znałem wcześniej tej firmy (przed wizytą w Top Hi-Fi, ale okazuje się, że to NAD. Miło, bo szanuję tą firmę.

Nowsze produkty

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: