Przedwzmacniacz gramofonowy Thorens TEP302

Thorens TEP 302 jest przedwzmacniaczem gramofonowym przeznaczonym do wkładek typu MM i MC. Obudowę średniej wielkości wykonano bardzo solidnie. Chromowany front, drewniane boki wykończone w czarnym lakierze fortepianowym, metalowa góra i dół utwierdzają nas w przekonaniu, że jest to produkt najwyższej jakości. Niebieskie podświetlenie logo Thorens sprawia, że urządzenie doskonale komponuje sie z nowoczesnymi wnętrzami.


Przez wielu użytkowników produkty Thorens postrzegane są jako dzieła sztuki, ponieważ potrafią nie tylko wspaniale prezentować "swoje wdzięki" lecz również są w stanie wydobyć z nagrań najmniejsze detale.

Sygnał generowany przez wkładkę jest na tyle słaby, że potrzebuje wzmocnienia do odpowiedniego poziomu. Aby przekazać najmniejsze sybilanty muzyczne zastosowany przedwzmacniacz gramofonowy powinien charakteryzować się nowoczesnymi rozwiązaniami. Thorens jako producent gramofonów doskonale wie na jakie detale należy zwracać uwagę aby wzmocniony sygnał charakteryzował się pełnią barw muzycznych dlatego też została wykorzystana charakterystyka częstotliwościowa RIAA.

Przedwzmacniacz gramofonowy Thorens TEP 302 dostępny jest w salonach Top Hi-Fi & Video Design.

Specyfikacja Thorens TEP 302

Pasmo przenoszenia20 - 20 000 Hz (+/- 0.5 dB)
Wymiary (S x W x G) mm230 x 50 x 175
Waga kg3

Opinie o Thorens TEP 302

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: