Cena na telefon

Porównywarka 0
Dostępność:
Dostępny tylko w salonach

Produkt nie jest dostępny w sprzedaży online. Skontaktuj się z najbliższym salonem w celu ustalenia możliwości prezentacji produktu.

Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Przedwzmacniacz gramofonowy Pass Labs XP-15

Pass Labs XP-15 jest high-endowym przedwzmacniaczem gramofonowym dual-mono. Urządzenie wykorzystuje metalową obudowę z aluminiowym panelem przednim i wyposażone jest w dwa zestawy złączy, czytelnie oznaczone i rozdzielone osobno dla każdego kanału. To ostatnie udogodnienie znacząco ułatwia podłączenie sprzętu. Oprócz wejść RCA dla wkładek MM i MC na tylnej ściance znajdują się również wyjścia RCA i XLR. Gniazda połączeniowe uzupełnione są o przełączniki umożliwiające ustawienie obciążenia i wzmocnienia wkładki.

Po włączeniu XP-15 ujawnia swoją wysoką jakość i high-endowy charakter. Urządzenie zapewnia niesamowitą dynamikę i detaliczność, a przy tym gwarantuje możliwość precyzyjnego lokalizowania instrumentów i wykonawców na scenie. Ponadto przedwzmacniacz gramofonowy Pass Labs zachwyca sprężystym basem i możliwością śledzenia niuansów brzmieniowych zakresów średnio- i wysokotonowego. 

Wejścia / wyjścia
Wejścia analogowe RCA
Wejście gramofonowe Tak (MM/MC)
Wyjścia RCA, XLR
Wyjście słuchawkowe Nie
Port RS-232 Nie
Wyzwalacz 12V Nie
Dodatkowe funkcje
Tryb Pure Direct Nie
Korekcja tonów Nie
Pilot Tak
Zasilanie
Transformator Nie
Pobór mocy (max) -
Pobór mocy (standby) -
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 430 x 300 x 100
Waga kg 6.8
Test / Recenzja
Test PASS LABS XP-30 & XA 100.8 (Soundrebels Czerwiec 2015 Marcin Olszewski) - "... "Khmer" Nilsa Pettera Molvær a to jeden z bardziej zabójczych dla większości systemów krążek. To, co w drugim utworze wyprawia bas potrafi wywołać przysłowiowy opad szczęki nawet u doświadczonego słuchacza a u niedoświadczonego wytrzeszcz, niezbyt mądry wyraz twarzy a nawet napady obłąkańczego rechotu... Marcin Olszewski" PDF [575.85K]
Test PASS LABS XP-30 & XA 100.8 (Soundrebels Czerwiec 2015 Jacek Pazio) - "...Brać audiofilska wie, że gdy chcesz homogeniczności i dużej przyjemności słuchania bez napinania na szybkość dźwięku, jednym z adresów jest właśnie opisywany producent. Koniec, kropka... Jacek Pazio." PDF [523.56K]

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław