Przedwzmacniacz gramofonowy Pass Labs XP-15

Pass Labs XP-15 jest high-endowym przedwzmacniaczem gramofonowym dual-mono. Urządzenie wykorzystuje metalową obudowę z aluminiowym panelem przednim i wyposażone jest w dwa zestawy złączy, czytelnie oznaczone i rozdzielone osobno dla każdego kanału. To ostatnie udogodnienie znacząco ułatwia podłączenie sprzętu. Oprócz wejść RCA dla wkładek MM i MC na tylnej ściance znajdują się również wyjścia RCA i XLR. Gniazda połączeniowe uzupełnione są o przełączniki umożliwiające ustawienie obciążenia i wzmocnienia wkładki.

Po włączeniu XP-15 ujawnia swoją wysoką jakość i high-endowy charakter. Urządzenie zapewnia niesamowitą dynamikę i detaliczność, a przy tym gwarantuje możliwość precyzyjnego lokalizowania instrumentów i wykonawców na scenie. Ponadto przedwzmacniacz gramofonowy Pass Labs zachwyca sprężystym basem i możliwością śledzenia niuansów brzmieniowych zakresów średnio- i wysokotonowego. 

Specyfikacja Pass Laboratories XP-15

Wymiary (S x W x G) mm430 x 300 x 100
Waga kg6.8

Opinie o Pass Laboratories XP-15

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Nowsze produkty

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: