Poprzedni
Następny

Audio Pro A28 i A38 – nowe „soundbar killery” już w sprzedaży

Szwedzki producent, firma Audio Pro, wprowadził na rynek zestawy głośnikowe nowej generacji – A28 i A38. Oferują one bogactwo rozwiązań technicznych i funkcji, w tym trzy sposoby na odtwarzanie dźwięku w systemie multiroom – AirPlay 2, Google Cast oraz autorskie rozwiązanie multiroom Audio Pro. Nowe modele są już dostępne na tophifi.pl i w salonach sprzedaży Top Hi-Fi & Video Design.

Audio Pro A38

Głośniki podstawkowe A28 i podłogowe A38 bazują na sukcesie swoich poprzedników, czyli modeli A26 i A36, zapewniając lepsze osiągi dzięki nowemu chipsetowi. Obsługują unowocześnioną platformę streamingu multiroom Audio Pro. Oprócz bezproblemowego parowania z innymi modelami należącymi wielokrotnie nagradzanej serii głośników multiroom tej marki, modele A28 i A38 mogą współpracować z wieloma innymi urządzeniami wyposażonymi w AirPlay 2 i Google Cast. Obydwa modele mają również funkcję Spotify Connect i wbudowany moduł Bluetooth.

Nasze stereofoniczne zestawy głośnikowe, nazywane „soundbar-killerami”, na przestrzeni lat bardzo zyskały na popularności. Oferowany przez nie dźwięk stereo jest czymś, czego nie można osiągnąć za pomocą soundbara. Fakt, że doskonale sprawdzają się również jako element systemu multiroom do odtwarzania muzyki, sprawił, że naturalnym wydało się przeniesienie ich na wyższy poziom, w tym wyposażenie A28 i A38 w trzy różne rozwiązania multiroom, podobnie zresztą jak w wypadku innych naszych najnowszych głośników multiroom – powiedział Jens Henriksen, CCO w Audio Pro.

Audio Pro A28

A28, czyli mniejszy, podstawkowy model, doskonale sprawdzi się w miejscach, w których preferowane jest bardziej kompaktowe nagłośnienie. Możesz go ustawić na półce, szafce RTV, a nawet zawiesić na ścianie. A28 to w praktyce para głośników, w wypadku której doskonale sprawdza się określenie „mały rozmiar, ale duży dźwięk”.

Audio Pro A28

Potrzebujesz jeszcze głębszego, mocniejszego basu? Zarówno model A28, jak i A38 wyposażone są w wyjście na subwoofer aktywny. Firma Audio Pro ma w ofercie kilka modeli głośników niskotonowych, co pozwala lepiej dopasować zestaw nagłośnieniowy do różnych pomieszczeń i wymagań użytkowników.

Jeśli jednak w pomieszczeniu odsłuchowym masz wystarczająco dużo przestrzeni, wówczas doskonale sprawdzi się model A38. Ten podłogowy zestaw aktywnych kolumn głośnikowych, podobnie jak model A28, można łatwo podłączyć do telewizora z wykorzystaniem kabla HDMI. Pozwoli to m.in. na wygodne sterowanie dźwiękiem za pomocą pilota telewizora.

Dzięki zestawom aktywnych głośników Audio Pro konsumenci nie potrzebują już jednego rozwiązania do telewizora, a drugiego do słuchania muzyki, ponieważ nowe modele równie dobrze sprawdzą się w obydwu zastosowaniach – wyjaśnia Jens Henriksen.

Audio Pro A38

Zestawy głośnikowe A28 i A38 są już dostępne w salonach Top Hi-Fi & Video Design, a także na stronie internetowej tophifi.pl w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: