Poprzedni
Następny

Zadziwiające PSB M4U 8

Słuchaj muzyki jak nigdy wcześniej. Wyjątkowa, bliska naturalnemu brzmieniu, jakość dźwięku słuchawek PSB pozwoli Ci odkryć wszystkie detale ulubionych utworów. Będziesz czuł się tak, jakby artyści grali tylko dla Ciebie.

M4U 8 zostały zaprojektowane tak, aby dostarczały czysty, wierny dźwięk znany melomanom z występów na żywo. Dzięki wyjątkowej, opracowanej przez PSB technologii RoomFeel™,  twoje nagrania zabrzmią tak realistycznie, jak podczas wykonania live. RoomFeel ™ sprawia , że muzyka w tych słuchawkach otacza słuchacza. Dokądkolwiek pójdziesz, RoomFeel ™ zapewni najwierniejszy dźwięk.

PSB M4U 8

Model M4U 8 umożliwia bezprzewodowe słuchanie muzyki za pomocą interfejsu Bluetooth® z kodekiem aptX ™ HD, zapewnia wysoką jakość dźwięku. Słuchawki pozwalają wybrać dwa różne tryby pracy przewodowej: poprzez kabel ze złączem mini-jack 3,5 mm lub przewód z wtykiem USB. Ten drugi umożliwia słuchanie muzyki z komputera i jednocześnie wykorzystywany jest do ładowania akumulatora w słuchawkach.

Słuchawki M4U 8 mogą pracować zarówno w trybie aktywnym, jak i pasywnym (bez naładowanych akumulatorów). Możesz słuchać muzyki przez cały dzień i całą noc, dzięki nawet 15 godzinom pracy w trybie Bluetooth® lub z aktywnym trybem ANC. Gdy wyczerpią się akumulatory, nie tracąc ani chwili możesz przełączyć słuchawki w tryb pasywny.

PSB M4U 8

Wbudowany w jedną z muszli panel kontrolny pozwala regulować poziom głośności, sterować odtwarzaniem muzyki, aktywować/dezaktywować system redukcji hałasu oraz odbierać połączenia telefoniczne. W nausznik wbudowano również dwa mikrofony służące do pracy w trybie hands free. Zapewniają one doskonałą jakość głosu, jaki dociera do uszu Twojego rozmówcy.

Wyrafinowany system redukcji hałasów otoczenia jest niezwykle skuteczny dzięki zastosowaniu 4 mikrofonów. Producent zadbał o wyposażenie tego modelu w  trybu „przezroczystości”, czyli natychmiastowego obniżenia głośności o 30 decybeli. Uruchamia się go przez wciśnięcie przełącznika regulującego głośność.

PSB M4U 8

Żyroskopowy system mocowania nauszników zapewnia optymalną ergonomię i najwyższy komfort. Niezwykle miękkie kołnierze wokółuszne i niewielka waga (342 g) sprawiają, że te bezprzewodowe słuchawki M4U 8 "znikają" na głowie, pozostawiając tylko bogaty, szczegółowy dźwięk. Nie pozwól, aby cokolwiek stanęło między tobą a twoją muzyką.

Wraz ze słuchawkami dostarczane są: adapter samolotowy, przejściówka na „duży jack” 6,3 mm, zapasowe poduszki, 1,5 metrowy przewód analogowy zaopatrzony w końcówki mini-jack do słuchania w trybie pasywnym, tej samej długości kabel micro USB oraz akumulatory. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: