Poprzedni
Następny

Thin 546 - nowy, cieńszy uchwyt od Vogel's

Nowoczesne wnętrza zasługują na innowacyjne rozwiązania. Producenci sprzętu audio–video oferują telewizory o coraz mniejszej grubości, które z racji znikomej głębokości wyglądają niemalże jak okna. Ten efekt można łatwo zniweczyć poprzez użycie niewłaściwie dobranego uchwytu ściennego. Dzięki uchwytowi Vogel’s Thin 546 można przymocować telewizor w odległości tylko 45 milimetrów od ściany.

Vogel’s Thin 546

W razie potrzeby można telewizor odsunąć od ściany na odległość  630 milimetrów i obracać wokół osi pionowej w zakresie 180 stopni. Takie rozwiązanie zapewnia dobrą widoczność z każdego miejsca w pomieszczeniu oraz pozwala na uniknięcie psujących przyjemność z oglądania refleksów światła.

Vogel’s Thin 546

Uchwyt jest zgodny z systemem VESA – maksymalny rozstaw otworów montażowych to 400 × 200 mm. Współpracuje z telewizorami o przekątnej do 65 cali (165,1 centymetrów) i wadze do 30 kilogramów.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: