Poprzedni
Następny

YouTube i Tribeca Enterprises przedstawiły program „We Are One: Global Film Festival”

YouTube, we współpracy z firmą producencką Tribeca Enterprises, zaprezentował program inauguracyjnego festiwalu filmowego „We Are One: Global Film Festival”. Zalicza się do niego ponad 100 filmów wybranych przez 21 festiwali z całego świata, m.in. z Berlina, Toronto, Sundance czy Tokio, a efekt zostanie zaprezentowany wyłącznie na YouTubie od 29 maja do 7 czerwca.

We Are One: Global Film Festival

Na program „We Are One: Global Film Festival” składa się ponad 100 filmów z ponad 35 krajów. Wśród nich znajdziemy 13 światowych premier, 31 premier internetowych, jak również 5 międzynarodowych debiutów online.

Widzowie będą mieli okazję do obejrzenia także 15 archiwalnych wywiadów z artystami oraz pięć programów, w których zastosowana została technologia VR (m.in. nominowany do nagrody Emmy dokument „Traveling While Black” oraz krótkie sci-fi „Aleration” z Billem Skarsgardem).

Jako najważniejsze punkty programu festiwalu należałoby wskazać:

  • światową premierę dokumentu o legendarnej chińskiej siatkarce Jenny Lang Ping „Iron Hammer”;
  • satyrę reżysera Prateka Vatsa na temat profesjonalnych „odstraszaczy małp” na ulicach New Delhi „Eeb Allay Ooo!”;
  • internetową premierę filmu „Ricky Powell: The Individualist”, w której grają choćby Natasha Lyonne czy LL Cool J;
  • rozmowę z Boon Joon-ho i Song Kang-ho, reżyserem i aktorem nagrodzonego Oscarami filmu „Parasite”.

Pełną listę propozycji – m.in. filmów fabularnych i dokumentalnych czy spotkań z aktorami oraz widzami – można zobaczyć na oficjalnym kanale festiwalu, gdzie każda z nich ma przypisaną dokładną datę premiery.

Idealny dźwięk dla twojego telewizora

Najpierw jednak warto się odpowiednio przygotować nie tylko pod względem jakości samego obrazu, ale także i dźwięku. O emocje dźwiękowe pomogą zadbać specjalnie przygotowane zestawy stereo oraz kina domowego. Użytkownicy, którzy preferują rozwiązania bezprzewodowe, bądź niezajmujące wiele miejsca, mogą spojrzeć w kierunku soundbarów lub głośników aktywnych, które doskonale poradzą sobie z odwzorowaniem filmowych emocji.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: