Poprzedni
Następny

Yamaha wzbogaca system multi-room MusicCast o obsługę serwisów strumieniowych Tidal i Deezer

Yamaha ogłosiła wsparcie dla globalnych platform muzycznych i rozrywkowych Tidal oraz Deezer. Platformy te będą dostępne we wszystkich nowych produktach Yamaha kompatybilnych z technologią  MusicCast, które wejdą do sprzedaży w roku 2017.

Na drugą połowę roku przygotowywana jest także aktualizacja dla innych modeli Yamaha MusicCast, która wzbogaci ich funkcjonalność o wymienione serwisy strumieniowe.

W sierpniu 2015 r. Yamaha przedstawiła system multi-room MusicCast, łączący możliwości hi-fi i kina domowego z bezprzewodową wszechstronnością multi-room. Gama produktów Yamaha MusicCast obejmuje głośniki bezprzewodowe, soundbary, amplitunery kina domowego, sieciowe wzmacniacze bezprzewodowe i amplitunery hi-fi. Oferując niezwykle szeroki wybór urządzeń różniących się możliwościami, ceną i jakością dźwięku, Yamaha pozostaje w grupie czołowych producentów, którzy wprowadzają innowacyjne funkcje i w pełni zaspokajają zmieniające się wymagania konsumentów na całym świecie.

Yamaha wzbogaca system multi-room MusicCast o obsługę serwisów strumieniowych Tidal i Deezer

Integracja serwisów Tidal i Deezer z produktami Yamaha zapewni klientom dostęp do niemal nieograniczonych archiwów muzycznych, które swoim użytkownikom oferują Tidal i Deezer, w tym ostatnio wprowadzoną jakość Masters. Dzięki tym platformom, zapewniającym dźwięk w najwyższej częstotliwości próbkowania, oraz legendarnej technice Natural Sound Yamahy, użytkownicy mogą spodziewać się najwyższej jakości dźwięku podczas słuchania nagrań odtwarzanych za pośrednictwem swoich sieciowych urządzeń audio.

Dotychczas ogłoszone modele Yamaha MusicCast 2017 z obsługą serwisów Tidal i Deezer:

Amplitunery AV: MusicCast RX-V483, MusicCast RX-V583, MusicCast RX-V683

Odtwarzacz sieciowy: MusicCast WXAD-10

 

O platformie Tidal

Tidal jest globalną, empiryczną platformą rozrywkową stworzoną dla fanów bezpośrednio przez artystów z całego świata. Członkowie Tidal mają dostęp do ekskluzywnie przygotowanego materiału, który na różne sposoby łączy artystów wprost z ich fanami. Serwis oferuje muzykę w jakości CD, wideo high-res, możliwość odkrywania nowych artystów poprzez Tidal Rising i unikatowe doświadczenia za pośrednictwem Tidal X. Tidal dostępny jest w ponad 52 krajach i oferuje katalog liczący ponad 46 milionów utworów oraz 159 tys. wysokiej jakości wideo.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.tidal.com.

O platformie Deezer

Deezer pozwala słuchać muzyki gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Odkryj ponad 40 milionów utworów na swoim komputerze, tablecie lub smartfonie. Zgromadź w jednym miejscu swoją muzykę i zabierz ze sobą całą bibliotekę muzyczną.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.deezer.com/en/offers.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: