Poprzedni
Następny

Wzmacniacz zintegrowany Luxman L-507Z w superofercie Top Hi-Fi

Model L-507Z wyposażony jest w wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych, opracowanych przez japońską firmę Luxman. Jest to konstrukcja o niezwykłych możliwościach brzmieniowych i wyrafinowanej funkcjonalności, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających melomanów. Teraz to hi-endowe urządzenie możesz nabyć w niezwykle atrakcyjnej cenie. Oferta obowiązuje wyłącznie w salonach stacjonarnych Top Hi-Fi & Video Design.

Luxman L-507Z

Zaawansowany technicznie model z serii Z firmy Luxman zapewnia wysoką wierność przetwarzania sygnału audio. Jego solidna obudowa wyposażona jest w masywny panel przedni z klasycznymi, a jednocześnie charakterystycznymi wskaźnikami wychyłowymi.

Wśród wykorzystywanych rozwiązań technicznych znajdziemy m.in. układ sprzężenia zwrotnego LIFES, który pozwala na uzyskanie realistycznego, świeżego i bogatego brzmienia, przy jednoczesnym zachowaniu dużej wydajności urządzenia.

Model L-507Z ma również nowo opracowany układ przedwzmacniacza gramofonowego, kompatybilny z wkładkami MM/MC oraz 88-krokowy, elektronicznie sterowany tłumik LECUA1000, zintegrowany z obwodem wzmocnienia, minimalizujący degradację jakości dźwięku w całym zakresie regulacji głośności. Całości dopełniają solidne, żeliwne nóżki, które chronią delikatne sygnały muzyczne przed niepożądanymi wibracjami.

Zobacz film poświęcony temu hi-endowemu wzmacniaczowi stereofonicznemu:

Wielokrotnie nagradzana konstrukcja

Luxman L-507Z doczekał się wielu nagród i wyróżnień przyznawanych m.in. przez prestiżowe branżowe magazyny i portale internetowe na całym świecie. Został również doceniony przez polskich recenzentów. Otrzymał Nagrodę Roku 2022/2023 magazynu „Audio Video” w kategorii „Wzmacniacz zintegrowany klasy hi-end”. W uzasadnieniu przyznanego wyróżnienia czytamy, że:

L-507Z produkuje bardzo wyrafinowany, pod wieloma względami subtelny dźwięk, oparty na fundamentach pojęcia high-fidelity (...) Precyzja, krystaliczny wgląd w nagrania, wierna rekonstrukcja rastra dynamiki w obu skalach to jego kluczowe cechy. Gra czystym, wartkim, energicznym dźwiękiem. Nie owija w bawełnę, nie przynudza, nie słodzi na górze, nie zaokrągla, ani nie podbija basu.

Luxman L-507Z

Model L-507Z zdobył także „Wyróżnienie Roku 2023” przyznawane przez magazyn „Hi-Fi i Muzyka” w kategorii wzmacniaczy zintegrowanych hi-end. Redaktor tego miesięcznika, opisując to urządzenie, zwrócił uwagę m.in. na wygodę obsługi:

Obracanie pokrętłami to czysta przyjemność. Przełączniki mają aksamitny skok – wyczuwalny, ale bezgłośny. Ogólna jakość produktu w wydaniu japońskiej firmy wspina się na wyżyny. Można więc oczekiwać, że dostaniemy nie tylko efektowny, ale też bezawaryjny i odporny na upływ czasu sprzęt, skonstruowany według sprawdzonej recepty, choć z nowoczesnymi rozwiązaniami tam, gdzie zachodzi potrzeba. Jego brzmienie również przypomina to, które pamiętamy z tamtych lat.

Luxman L-507Z

Sprawdź dostępność w salonach

Jak sprawdzić, w którym salonie Top Hi-Fi & Video Design dostępne jest to urządzenie? Wystarczy wejść na stronę produktu i kliknąć „Sprawdź dostępność w salonie”, a następnie wybrać interesujący Cię punkt sprzedaży. Wyświetli się wówczas informacja o dostępności produktu w wybranej lokalizacji.

Zachęcamy również do kontaktu i umówienia się na odsłuchy w wybranym salonie. Obecni na miejscu Specjaliści chętnie pomogą Ci w sprawdzeniu urządzenia przed zakupem. Odpowiedzą też na wszystkie Twoje pytania związane z oferowanym sprzętem.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: