Poprzedni
Następny

Wyjątkowe wydarzenie online na 50-lecie PSB Speakers

Firma PSB Speakers świętuje w tym roku 50-lecie działalności. Już od 1972 r. zapewnia dźwięk zgodnie z filozofią „True to Nature”, wykreowaną przez założyciela i głównego projektanta PSB Speakers, Paula Bartona. Z tej wyjątkowej okazji kanadyjski producent 1 czerwca 2022 r. organizuje specjalne wydarzenie online, podczas którego będzie wraz ze swoimi fanami świętować pięć dekad istnienia, naznaczonych wieloma nagrodami i wyróżnieniami, innowacjami, a także legendarnym i niezwykle cenionym na rynku brzmieniem.

PSB Speakers True to Nature

Podczas wirtualnego eventu związanego z obchodami 50. rocznicy powstania PSB Speakers odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi (Q&A) „na żywo” z założycielem firmy, Paulem Bartonem. Poprowadzi ją Doug Schneider z SoundStage. Zaplanowano także przedpremierowy pokaz filmu dokumentalnego o działalności tego renomowanego kanadyjskiego producenta sprzętu audio. W trakcie imprezy będzie też można wygrać wyjątkowe nagrody rzeczowe.

PSB Speakers film dokumentalny

Zarejestruj się już dziś!

Wydarzenie online odbędzie się w środę, 1 czerwca 2022 r. Początek zaplanowano na godz. 22:00 polskiego czasu. Formularz zapisu na wirtualny event znajdziesz POD TYM LINKIEM.

Zarejestrowani, na adres email podany za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, otrzymają przed 1 czerwca 2022 r. link, pod którym będą mogli śledzić to wydarzenie. Zachęcamy do uczestnictwa w tym wyjątkowym dla PSB Speakers jubileuszu.

PSB Speakers

O firmie PSB Speakers

Siedziba firmy PSB Speakers znajduje się w Pickering w prowincji Ontario. PSB to akronim utworzony od imion założyciela i jego żony oraz ich nazwiska (Paul and Sue Barton). Paul Barton, który zamiłowanie do muzyki wykazywał już od młodzieńczych lat, z czasem przekonał się, że ówczesne kolumny głośnikowe nie były w stanie oddać piękna brzmienia skrzypiec, na których jako młody człowiek uczył się grać. Postanowił więc, wraz ze swoim ojcem, stworzyć takie kolumny głośnikowe, które spełniłyby jego oczekiwania i zapewniały naturalne, realistyczne brzmienie. Swoje badania nad projektowanymi kolumnami przeprowadzał w Kanadyjskim Narodowym Centrum Badawczym.

Przez lata PSB Speakers zaprojektowało i wyprodukowało wiele rozmaitych modeli kolumn, które użytkownicy doceniają m.in. za ich muzykalność i wyrównane przetwarzanie poszczególnych pasm częstotliwości. Obecna oferta kanadyjskiego producenta, który dziś jest częścią Lenbrook Group, to znacznie więcej niż kolumny głośnikowe. Obejmuje m.in. głośniki instalacyjne, subwoofery, a także słuchawki.

Słuchawki PSB SpeakersPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: