Poprzedni
Następny

[Wideo] Wzmacniacz zintegrowany Pass INT-60 – moc i elegancja | prezentacja Top Hi-Fi

Pass Laboratories to marka, która stawia na zaawansowaną high-endową specjalizację. I taki też jest wzmacniacz zintegrowany PASS INT-60, który omówimy bliżej w dzisiejszym odcinku. Ta monumentalna konstrukcja jest połączeniem surowej industrialności z technologicznym, nowoczesnym designem. Nie znajdziemy tutaj rozbudowanych funkcjonalności, a to ze względu na filozofię marki, która dąży do osiągnięcia absolutnej brzmieniowej perfekcji w jednym wybranym elemencie toru stereo. I faktycznie Pass INT-60 to wzmacniacz doskonały. Więcej o jego brzmieniu oraz o tym, z jakimi kolumnami zgrywa się wyjątkowo dobrze – dowiecie się z niniejszego materiału, na który serdecznie Was zapraszamy.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Kanał Top Hi-Fi na YouTube
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

ProAc K6 - perła angielskiego High-Endu  | prezentacja Top Hi-Fi

Wzmacniacz zintegrowany LUXMAN L-507Z: wyrafinowanie i ewolucja techniczna | prezentacja Top Hi-Fi

ELAC Concentro S 509 – dostojnie i hi-endowo | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

INT-60

INT-60

Pass Laboratories
Wzmacniacze zintegrowane
Cena na telefon

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: