Poprzedni
Następny

[Wideo] Trzy systemy stereo do małego pokoju do 3000 zł | Poradnik

Średnia ocen: 5
(2 oceny) 2 komentarze

Metraż pomieszczenia jest kluczowym parametrem, który powinniśmy brać pod uwagę poszukując całego systemu audio lub poszczególnych jego elementów. Często pomieszczenie odsłuchowe jest przestronne, co jednak w sytuacji, gdy nasza przestrzeń ma około 15 metrów kwadratowych? Zdecydowanie trzeba się z tym liczyć. W dzisiejszym filmie będziemy Waszymi przewodnikami po systemach stereo do mniejszych pomieszczeń. Zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Kolumny podstawkowe do 3000 zł w 2021 roku | Zestawienie Top Hi-Fi

Najpopularniejsze kolumny głośnikowe 2020 roku | Zestawienie Top Hi-Fi

NAD C 338 wzmacniacz zintegrowany stereo z Chromecast | Prezentacja


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(2 oceny)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: