Poprzedni
Następny

[Wideo] Radio do kuchni - propozycje 3 urządzeń | Kobiecym Okiem | Top Hi-Fi

W dzisiejszym filmie Edyta chce pomóc Wam wybrać odpowiednie rozwiązanie audio do kuchni. Przenośne, małe urządzenie odtwarzające dźwięk w kuchni, dzięki swojej niskiej wadze oraz możliwości zasilania akumulatorem (poza klasycznym zasilaniem z sieci) ma z tego tytułu mnóstwo zalet. Dzięki tym cechom takie urządzenia mieszczą się na półce, a w razie potrzeby można łatwo przestawiać je z miejsca na miejsce bez konieczności odłączania kabla.

Muzyka, dźwięk, kuchnia… to bardzo dobre połączenie, można wręcz powiedzieć, że smaczne. Będą to 3 propozycje, które sprawdzą się jako kuchenne radio lub jako jego bardzo skuteczny substytut. Zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

3 modele słuchawek bezprzewodowych, które spodobają się Paniom

NAD VISO HP 70 - bezprzewodowe słuchawki z tłumieniem hałasu | Kobiecym Okiem | Top Hi-Fi

We. Hear 1 oraz We. Hear 2 by Loewe - głośniki Bluetooth | Kobiecym Okiem | Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: