Poprzedni
Następny

[Wideo] Rose RS250A – streamer… i nie tylko | prezentacja Top Hi-Fi

Multimedialny streamer Rose RS250A to nowa wersja cenionego modelu RS250. Co zmieniono? Między innymi układ przetwornika cyfrowo-analogowego, a także wzmacniacz operacyjny i układ odpowiedzialny za taktowanie zegara. Odtwarzacz sieciowy Rose RS250A oferuje bogate możliwości połączeniowe – zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe. Więcej na jego temat dowiecie się z tego filmu. Serdecznie Was zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Yamaha MusicCast R-N2000A | Prezentacja Top Hi-Fi

Pathos Logos MkII - piękno włoskiego hi-endu | prezentacja Top Hi-Fi

ELAC Concentro S 503 | Prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: