Poprzedni
Następny

[Wideo] Pierwsza konfiguracja Yamaha MusicCast 20 | Podpowiadamy jak

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Głośnik Yamaha MusicCast 20 to absolutny bestseller w ofercie bezprzewodowych głośników japońskiego producenta. Kompletny system audio wymagający jedynie zasilania i skonfigurowania w sieci domowej. Bardzo często pytaliście nas jak przeprowadzić proces pierwszej konfiguracji tego konkretnego urządzenia. Dzisiejszy materiał jest odpowiedzią na tę prośbę. Zapraszamy na materiał poświęcony pierwszej konfiguracji Yamaha MusicCast 20.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Najpopularniejsze wzmacniacze stereo 2020 roku | Zestawienie Top Hi-Fi

Jak podłączyć gramofon do wzmacniacza stereo | Poradnik

Nowe przewody Audioquest HDMI 2.1 48Gbps | Prezentacja


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do strefy wiedzy
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: