Poprzedni
Następny

[Wideo] Loewe klang s1 oraz s3 smart radio - bezprzewodowe systemy audio | Prezentacja Top Hi-Fi

Loewe to marka legendarna. Pionier w dziedzinie produkcji telewizorów, symbol najwyższej jakości i firma, której dział projektowy zawsze poszukuje nowych ścieżek w kwestii wyglądu, by ich produkty miały unikalny, luksusowy sznyt.
Od niedawna niemiecki producent z przytupem wkracza na rynek urządzeń audio z ofertą swoich głośników bezprzewodowych. Są one na tyle wyjątkowe, że Loewe postanowiło nadać im przydomek Smart Radio. Między innymi za sprawą funkcji sieciowych, wbudowanego radia w standardzie FM i cyfrowym, a nawet… odtwarzacza płyt CD. Zapraszamy na film, w którym dwóm produktom od Loewe - Smart Radio klang S1 oraz większemu klang S3 przyjrzymy się z bliska.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Jak wybrać głośnik bezprzewodowy - poradnik dla początkujących

Loewe klang S1 / S3 sieciowy głośnik bezprzewodowy | Unboxing PL

Loewe bild i - wyjątkowy telewizor OLED z soundbarem | Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: