Poprzedni
Następny

[Wideo] Kolumny podłogowe ProAc K6, czyli perła angielskiego High-Endu | prezentacja Top Hi-Fi

W dzisiejszym odcinku high-endowych peregrynacji, przyglądamy się bliżej brytyjskim kolumnom podłogowym ProAc K6. To model wyjątkowy pod każdym względem. Design, który cechuje ponadczasowa, stylowa elegancja i brzmienie, które zachwyci nawet najbardziej wyrafinowanych słuchaczy – ciepłe, a przy tym naprawdę potężne. Więcej o możliwościach ProAc K6 oraz zwyczajowo - z jakimi wzmacniaczami warto ich posłuchać - dowiecie się z materiału, na który serdecznie Was zapraszamy.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Copland CTA407 – coś dla wielbicieli wzmacniaczy lampowych | prezentacja Top Hi-Fi

Wzmacniacz zintegrowany LUXMAN L-507Z: wyrafinowanie i ewolucja techniczna | prezentacja Top Hi-Fi

Yamaha A-S3200 – High-End w klasycznym wydaniu | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: