Poprzedni
Następny

[Wideo] Kino domowe Yamaha – amplitunery wielokanałowe warte uwagi | prezentacja Top Hi-Fi

W dzisiejszym odcinku prezentujemy wszystkie amplitunery kina domowego Yamahy. To 6 urządzeń różniących się ceną i oferowanymi funkcjami: od podstawowego modelu Yamaha RX-V4A do najbardziej zaawansowanego RX-A8A. Sprawdźcie, który z nich najlepiej odpowiada Waszym potrzebom. Zapraszamy na materiał!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Rotel RA-1592 MkII vs Yamaha A-S1200 - porównanie | Top Pojedynki Top Hi-Fi

ELAC Solano - 3 zestawy audio z głośnikami tej serii

Bowers & Wilkins 700 S3 – nieustanny postęp, istotne zmiany | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: