Poprzedni
Następny

[Wideo] TOP POJEDYNKI – Devialet Mania vs. Bowers & Wilkins Zeppelin | Top Hi-Fi

W dzisiejszym TOP POJEDYNKU naprzeciwko siebie stają dwa głośniki absolutnie wybitne. Z jednej strony legendarne „cygaro”, czyli Bowers & Wilkins Zeppelin, z drugiej – wschodząca gwiazda bezprzewodowego brzmienia, czyli Devialet Mania. Obydwa modele wyróżniają się na tle konkurencji zarówno oryginalnym designem, jak i samym brzmieniem. Każdy z nich brzmi jednak zupełnie inaczej i każdy stworzony został z myślą o nieco innym użytkowaniu. Jeśli zastanawiacie się, na który z nich postawić – koniecznie zobaczcie nasz materiał.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

ELAC ConneX – stereofoniczne głośniki aktywne | prezentacja Top Hi-Fi

Future Hi-Fi, czyli wzmacniacze All-in-One dla każdego | prezentacja Top Hi-Fi

ROSE RS520 – multimedialny kombajn prosto z Korei | Prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: