Poprzedni
Następny

[Wideo] Jak wybrać słuchawki - poradnik Top Hi-Fi dla początkujących

Na naszym kanale dostępna jest już pokaźna biblioteka materiałów dotyczących różnego rodzaju słuchawek. Dziś chcielibyśmy zaproponować treść bardziej przekrojową, która pozwoli łatwiej wyobrazić sobie, jaki rodzaj słuchawek jest odpowiedni dla nas – to znaczy dla Państwa.
Jakie wybrać: słuchawki z kablem czy bezprzewodowe? Słuchawki nauszne czy douszne? Słuchawki z aktywnym tłumieniem hałasu czy słuchawki tłumiące go w sposób pasywny? Otwarte czy zamknięte? Dziś spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytanie jak wybrać słuchawki?

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Nowe słuchawki Bowers & Wilkins PI5 i PI7 True Wireless ANC | Napisy PL

Słuchawki Gemini czyli True Wireless od Devialet | Prezentacja

Słuchawki bezprzewodowe bluetooth do 500 zł | Zestawienie Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: