Poprzedni
Następny

[Wideo] Indiana Line DJ 308 i DJ 310 – dobry efekt „tu i teraz” | prezentacja i recenzja Top Hi-Fi

W dzisiejszym odcinku wspólnie z Jankiem przyglądamy się bliżej głośnikom Indiana Line z serii DJ, w skład której wchodzą dwa modele: Indiana Line DJ 308 oraz Indiana Line DJ 310. Tym razem jednak szczególnie ważny będzie także kontekst. A będą nim stare, ale działające wzmacniacze – takie, które znajdujemy na strychu w domu rodziców lub dostajemy w spadku po wujostwie. Jednym słowem vintage’owy wzmacniacz w połączeniu z vintage’owym designem i nowoczesnym, mocnym brzmieniem kolumn Indiana Line DJ.

To nasza propozycja na dzisiaj – na to, by vintage'owym wzmacniaczom nadać nowe życie. Zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Peachtree Audio nova500 – stylowy i piekielnie wydajny | recenzja, opinia Top Hi-Fi

Kolumny głośnikowe Mission 770: retro-wygląd, świeże brzmienie | Prezentacja i recenzja Top Hi-Fi

Top Pojedynki: NAD C399 vs NAD M10 V2 | porównanie Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do strefy wiedzy
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: