Poprzedni
Następny

[Wideo] Jak wybrać akcesoria Audio-Video - podpowiadamy | Top Hi-Fi

Dzisiejszy odcinek w całości poświęcamy akcesoriom Audio-Video. Na szali mamy tutaj nie tylko większy komfort użytkowania, ale też poprawę bezpieczeństwa prądowego całego systemu audio czy poprawę jakości brzmienia i jakości obrazu video. Opowiemy o kablach i listwach zasilających, kablach sygnałowych, rozdzielaczach, wzmacniaczach sygnału podczerwieni czy bezprzewodowym HDMI. W rolach głównych wystąpią takie marki jak Audioquest, IsoTek czy – nowy w naszej ofercie – Marmitek.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Jak wybrać kabel zasilający A/V - poradnik dla początkujących Top Hi-Fi

Jak wybrać interkonekty audio RCA / XLR - poradnik dla początkujących Top Hi-Fi

Jak wybrać kabel HDMI - poradnik dla początkujących Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do strefy wiedzy
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: