Poprzedni
Następny

[Wideo] HomePod – co zamiast? Czyli cztery głośniki z Airplay 2 – alternatywa dla Apple | Top Hi-Fi

W dzisiejszym odcinku odpowiadamy na pytanie co wybrać zamiast Apple HomePod. Prezentujemy cztery świetne głośniki bezprzewodowe obłsugujące Aiplay 2, czyli system łączności bezprzewodowej, który pozwala łączyć urządzenia różnych producentów. W naszym zestawieniu znalazły się propozycje od Devialet, Yamahy czy Bluesound'a. O brzmieniu, designie i funkcjonalnościach – opowiadany w niniejszym materiale, na który serdecznie Was zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.


Zobacz również inne filmy dostępne na kanale Top Hi-Fi

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio, jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

BluOS – system multiroom na początek | prezentacja Top Hi-Fi

Bowers & Wilkins Factory Tour - Worthing | Seria 800 D4 Signature | Top Hi-Fi

Lithe Audio – głośniki instalacyjne | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: